АЕК Ларнака — Динамо Київ
MGG 4.6
0+

Початок матчу: 27.10.22 19:45.

У третьому турі воїни поступилися Фенербахче в Стамбулі, 0–2. Жовто-зелені створили двадцять одну небезпечну атаку й лише один раз потрапили в площину воріт. Кіпер Піріч намагався захистити ворота віцечемпіона Кіпру (шість сейвів). Біло-сині пропустили на вісімдесят дев’ятій хвилині нічию у Франції в матчі проти Ренна, 1–2. Підопічні Луческу знову не сяяли в нападі, і лише в трьох випадках м’яч летів у ціль.

Протистояння АЕК Ларнака — Динамо Київ дивитись онлайн, опоненти вперше зустрінуться на острові в Середньому Сході. За підсумками першого кола срібний призер Дивізіону А посідає третє місце у квартеті В (три очки). Воїни стартували в єврокампанії з другого раунду відбору Ліги чемпіонів, де вилетіли від данського Мідтьюлланда (1–1, 1–1, 3–4 за пенальті). Далі вже у кваліфікації ЛЄ жовто-зелені вибили сербський Партизан (2–1, 2–2) та СК Дніпро-1 (2–1, 3–0).

В активі Дюрчо п’ять результативних дій у восьми поєдинках (чотири точні удари, один асист). Груповий етап колектив розпочав із домашньої поразки від Ренна, 1–2, після чого в Кракові здолали ДК завдяки ранньому голу Адама, 1–0. У складі кіпріотської команди виступає ексфорвард Дніпра Гама (дванадцять м’ячів у дев’яносто двох зустрічах із 2013 до 2016 року). Цьогорічного євросезону Бруну вийшов на поле п’ять разів. Зустріч АЕК Ларнака — Динамо Київ дивитись онлайн.

Кияни все ще без очків після трьох турів. В обох виїзних поєдинках першого кола біло-сині поступилися останніми хвилинами, а в матчі з АЕК не зарахували точний удар Буяльського. Підопічні Луческу стартували в другому раунді відбору ЛЧ. Столичний колектив пройшов Фенербахче (0–0, 2–1, овертайм), австрійський Штурм (1–0, 2–1, ОТ) та вилетіла від Бенфіки (0–2, 0–3).

Циганков набрав чотири бали за системою гол+пас у семи зустрічах турнірів УЄФА (3+1). В активі Буяльського три результативні дії в десяти іграх (1+2). Бій АЕК Ларнака — Динамо Київ дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 19:45. У третьому турі воїни поступилися Фенербахче в Стамбулі, 0–2. Жовто-зелені створили двадцять одну небезпечну атаку й лише один раз потрапили в площину воріт. Кіпер Піріч намагався захистити ворота віцечемпіона Кіпру (шість сейвів). Біло-сині пропустили на вісімдесят дев’ятій хвилині нічию у Франції в матчі проти Ренна, 1–2. Підопічні Луческу знову не сяяли в напад