Манчестер Юнайтед — Шериф
0+

Початок матчу: 27.10.22 22:00.

У третьому турі червоні дияволи здобули на Кіпрі вольову перемогу над Омонією, 3–2. Рашфорд, що вийшов після перерви, оформив дубль і віддав асист. Підопічні тен Гаґа завдали двадцять сім ударів, але дванадцять із них пройшли повз. Також команда створила втричі більше небезпечних атак (77–26). Жовто-чорні поступилися в Кишиневі Реалу Сосьєдаду, 0–2. Пропустивши на початку другого тайму, незабаром оси залишились у меншості. Гра була рівною, але баски свої шанси реалізували.

Зустріч Манчестер Юнайтед — Шериф дивитись онлайн, уперше зустрінуться на Олд Траффорд. Представник АПЛ набрав шість очок у першому колі й посідає друге місце у квартеті Е. Червоні дияволи розпочали євросезон одразу з групової стадії. У першому турі англійський колектив несподівано поступився вдома гостям із Сан-Себастьяна, 0–2. За тиждень манкуніанці обіграли на стадіоні Зімбру чемпіона Молдови, 2–0. Цей поєдинок запам’ятався історичною подією — Роналду вперше в кар’єрі відзначився в Лізі Європи.

Рашфорд узяв участь у трьох голах МЮ з п’яти в першій половині групового етапу. В активі Маркуса дев’ять точних ударів та сім асистів у двадцяти семи матчах турніру. Бій Манчестер Юнайтед — Шериф дивитись онлайн.

Підопічні Томаса набрали лише три очки й займають третій рядок. Тираспольський колектив стартував із першого раунду кваліфікації ЛЧ. Жовто-чорні вибили боснійський Зрінський (0–0, 1–0), словенський Марібор (0–0, 1–0), але вилетіли від Вікторії Пльзень (1–2, 1–2). У фіналі відбору ЛЄ оси насилу пройшли вірменський Пюнік (0–0, 0–0, 3–2 за пенальті). У першому турі квартету чемпіон Молдавії розгромив на Кіпрі Омонію, 3–0.

Ексфорвард турецького Коджаеліспора Аканбі, який поповнив склад команди влітку, записав чотири результативні дії в одинадцяти поєдинках турнірів УЄФА (3+1). Український кіпер Коваль провів три матчі в групі та пропустив чотири рази, а в грі з Омонією навіть віддав асист. Протистояння Манчестер Юнайтед — Шериф дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 22:00. У третьому турі червоні дияволи здобули на Кіпрі вольову перемогу над Омонією, 3–2. Рашфорд, що вийшов після перерви, оформив дубль і віддав асист. Підопічні тен Гаґа завдали двадцять сім ударів, але дванадцять із них пройшли повз. Також команда створила втричі більше небезпечних атак (77–26). Жовто-чорні поступилися в Кишиневі Реалу Сосьєдаду, 0–2. Пропустивши на