Омонія — Реал Сосьєдад
0+

Початок матчу: 27.10.22 22:00.

Королева в третьому турі поступилася вдома МЮ, хоча вела в рахунку після першого тайму, 2–3. Панайоту та Какуліс, які з’явилися на полі в другій половині матчу, скоротили відставання до мінімуму на вісімдесят п’ятій хвилині, організувавши гольову атаку. Володар Кубка Кіпру лише чотири рази влучив у ворота. Баски в Кишиневі здобули перемогу над Шерифом, 2–0. Біло-блакитні залишилися здебільшого через годину ігрового часу. Гості із Сан-Себастьяна лише сім разів пробили по воротах.

Зустріч Омонія — Реал Сосьєдад дивитися онлайн, опоненти вперше зустрінуться на стадіоні ГСП. Представник Дивізіону А після першого кола замикає квартет Е, досі не маючи в активі жодного очка. Команда у фіналі кваліфікації ЛЄ двічі обіграла бельгійський Гент (2–0, 2–0). У першому турі групової стадії команда поступилася в Нікосії Шерифу, 0–3, а потім залишилася ні з чим в Іспанії в поєдинку з королівським клубом, 1–2. Какуліс набрав чотири бали за системою гол+пас (1+3) у трьох матчах. Андронікос уже зрівнявся з показниками минулого сезону (3+1 у дванадцяти іграх). На рахунку Бруну — три результативні дії в п’яти зустрічах (1+2). У кампанії 2021/22 бразилець захищав кольори Шерифа Вернидуба. Харалампус відзначився двічі в п’яти поєдинках. Харалампос дебютував у єврокубках рік тому в ЛК (тричі вийшов на поле). Бій Омонія — Реал Сосьєдад дивитися онлайн.

Іспанці впевнено очолюють квартет після першої половини групової стадії (дев’ять очок). Баски розпочали переможну ходу з вікторії на Олд Траффорд, 1–0. Біло-блакитні пропустили один раз — це найкращий результат поряд із Фрайбургом та Арсеналом. Б. Мендес та Серлот оформили гол+пас.

Браїс дебютував у турнірі, Александер забив десять м’ячів і віддав три передачі у двадцяти восьми матчах ЛЄ. Раніше норвезький форвард виступав у Трабзонспорі, Мідтьюлланді та Русенборзі. Протистояння Омонія — Реал Сосьєдад дивитися онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 22:00. Королева в третьому турі поступилася вдома МЮ, хоча вела в рахунку після першого тайму, 2–3. Панайоту та Какуліс, які з’явилися на полі в другій половині матчу, скоротили відставання до мінімуму на вісімдесят п’ятій хвилині, організувавши гольову атаку. Володар Кубка Кіпру лише чотири рази влучив у ворота. Баски в Кишиневі здобули перемогу над Шерифом, 2–0. Біло-б