Реал Сосьєдад — Манчестер Юнайтед
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 03.11.22 19:45.

Біло-блакитні в четвертому турі на своєму полі розгромили Шериф, 3–0. Господарі залишилися в більшості вже на тридцять третій хвилині. Наварро вийшов після перерви та оформив гол+пас. Баски завдали двадцять сім ударів, але у дванадцяти випадках не влучили у ворота. Червоні дияволи вимучили перемогу над Омонією на Олд Траффорд, 1–0. Мактоміней забив у компенсований час, з’явившись на полі ближче до кінця основного часу. Команда тридцять чотири рази пробила по воротах і зробила сімсот шістдесят п’ять передач. Бій Реал Сосьєдад — Манчестер Юнайтед дивитись онлайн, супротивники провели в Іспанії два матчі. У груповому етапі ЛЧ 2013/14, виступаючи разом із донецьким Шахтарем, суперники розійшлися миром, 0–0. У 1/16 фіналу Ліги Європи 2020/21 представник АПЛ розгромив королівський клуб із рахунком 4–0. У цьому поєдинку Фернандеш оформив дубль, а Рашфорд відзначився голом та віддав передачу.

Колектив із Сан-Себастьяна очолює квартет Е після чотирьох турів (дванадцять очок). Поки що лише бразильці із Брайсгау не втрачали бали на груповій стадії за підсумками чотирьох зустрічей. Зустріч Реал Сосьєдад — Манчестер Юнайтед дивитися онлайн.

Крім того, обидві команди пропустили по одному м’ячу — найкращий результат у змаганні. У першому колі баски обіграли вдома Омонію, 2–1, і здобули перемогу в Кишиневі, 2–0. Серлот узяв участь у трьох результативних атаках біло-блакитних (два точні удари, один асист).

МЮ займає другий рядок (дев’ять пунктів). Підопічні тен Гаґа стартували в ЛЄ з поразки в матчі проти Сосьєдада на своєму полі, 0–1. Після цього червоні дияволи двічі забили у ворота Шерифа, які захищав українець Коваль, 2–0. У третьому турі представник АПЛ отримав вольову вікторію на Кіпрі, 3–2. Рашфорд був задіяний у половині м’ячів МЮ (2+1). Роналду в тридцять сім років проводить дебютний сезон у Лізі Європи, відзначившись голом та передачею. Розіграш Реал Сосьєдад — Манчестер Юнайтед дивитися онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 19:45. Біло-блакитні в четвертому турі на своєму полі розгромили Шериф, 3–0. Господарі залишилися в більшості вже на тридцять третій хвилині. Наварро вийшов після перерви та оформив гол+пас. Баски завдали двадцять сім ударів, але у дванадцяти випадках не влучили у ворота. Червоні дияволи вимучили перемогу над Омонією на Олд Траффорд, 1–0. Мактоміней забив у компенсований