Рома — Лудогорець
0+

Початок матчу: 03.11.22 22:00.

Вовки у четвертому турі розписали нічию з Бетісом у Севільї, 1-1. М. Камара віддав асист через сім хвилин після виходу на заміну. Жовто-червоні лише чотири рази пробили по воротах (двічі у ворота). Орли вдома на класі обіграли ГІК завдяки голу та передачі Ріка, 2-0. Каулі наприкінці матчу міг довести рахунок до розгромного, але його забитий м'яч скасували (офсайд). Чемпіон Болгарії завдав двадцяти чотирьох ударів (десять повз, вісім заблоковано) і частіше створював небезпечні атаки (64-18).

Протистояння Рома — Лудогорець дивитись онлайн, сторони вперше зустрінуться на Олімпіко. Підопічні Моурінью набрали чотири очки у чотирьох поєдинках і посідають третє місце у квартеті С. У першому турі столичний клуб програв у Розграді на останніх хвилинах, 1-2. Після цього вовки здобули впевнену перемогу в Італії над ГІК, 3-0, і поступилися Бетісу перед рідними трибунами, 1-2. Пеллегріні взяв участь у трьох голах команди з шести (один м'яч, два асисти). В активі Лоренцо п'ять м'ячів та сім результативних пасів у двадцяти п'яти матчах Ліги Європи. Півзахисник дебютував у турнірі у складі Сассуоло шість років тому.

Дібала та Белотті відзначилися двічі. Пауло вперше виступає у цьому змаганні. Раніше аргентинець сім сезонів поспіль грав за Ювентус у ЛЧ. Андреа у розіграші 2019/20 провів шість зустрічей у ЛЄ у футболці Торіно. В італійця вісім точних ударів та одна передача у десяти поєдинках. Бій Рома — Лудогорець дивитись онлайн.

Болгари набрали сім пунктів. Колектив із Південної Добруджі відкрив єврокампанію у першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. Орли пройшли чорногорську Сутьєску (2-0, 1-0), ірландський Шемрок Роверс (3-0, 1-2), але вилетіли від загребського Динамо (1-2, 2-4). У фіналі відбору ЛЄ болгарська команда вибила литовський Жальгіріс (1-0, 3-3, овертайм). У першому колі групового етапу Лудогорець на виїзді поступився Бетісу, 2-3, і розійшовся миром із ГІК, 1-1. Зустріч Рома — Лудогорець дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 22:00. Вовки у четвертому турі розписали нічию з Бетісом у Севільї, 1-1. М. Камара віддав асист через сім хвилин після виходу на заміну. Жовто-червоні лише чотири рази пробили по воротах (двічі у ворота). Орли вдома на класі обіграли ГІК завдяки голу та передачі Ріка, 2-0. Каулі наприкінці матчу міг довести рахунок до розгромного, але його забитий м'яч скасували (офсайд)