MGG 3.9
0+

, Футбол, Ліга Європи, Європа

Початок матчу: 03.11.22 22:00.

У четвертому турі біло-сині знову поступилися Ренну — тепер уже в Кракові, 0–1. У володінні м’ячем жодна команда не мала переваг. Українці менше створювали небезпечні атаки (36–47) і рідше пробивали по воротах (6–15, 1–3 у ворота). Канарки в Ларнаку здолали АЕК, 2–1. Валенсія на вісімдесят шостій хвилині міг поставити крапку в матчі, але не реалізував пенальті. Підопічні Жезуша завдали п’ятнадцяти ударів (вісім у площину воріт).

Битва Динамо Київ — Фенербахче дивитись онлайн, сторони тричі зустрічалися за межами Туреччини в офіційних змаганнях. Йдеться про поєдинки ЛЧ. У фіналі кваліфікації сезону 2006/07 господарі здобули вікторію на стадіоні імені Лобановського, 3–1. У груповому етапі 2008/09 біло-сині також виявилися сильнішими, 1–0. У липні підопічні Луческу приймали суперника в польському Лодзі в другому раунді кваліфікації, 0–0. Це була перша гра українського клубу після початку війни, не рахуючи спарингів. У першому турі ДК упустив нічию в Стамбулі на останніх хвилинах, 1–2.

Столична команда замикає квартет В після чотирьох матчів (нуль балів). Динамо разом із Мальме, Цюріхом та Омонією досі не набирало очків у груповій стадії. Влітку кияни виступали у відборі ЛЧ, де пройшли Фенер (0–0, 2–1, овертайм), австрійський Штурм (1–0, 2–1, ВІД), а потім вилетіли від Бенфіки (0–2, 0–3). У першому колі біло-сині поступилися АЕК, 0–1, та Ренну у Франції, 1–2. Матч Динамо Київ — Фенербахче дивитись онлайн.

Підопічні Жезуша із десятьма пунктами очолюють квартет. Після припинення виступу в ЛЧ канарки у кваліфікації ЛЄ вибили чеський Словацко (3–0, 1–1) та віденську Аустрію (2–0, 4–1).

У другому турі стамбульський клуб розписав нічию з Ренном, 2–2, а в третьому обіграв АЕК, 2–0. Батшуаї забив три м’ячі команди в групі з восьми, хоча у двох поєдинках форвард відіграв по двадцять дві хвилини. Гра Динамо Київ — Фенербахче дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 22:00. У четвертому турі біло-сині знову поступилися Ренну — тепер уже в Кракові, 0–1. У володінні м’ячем жодна команда не мала переваг. Українці менше створювали небезпечні атаки (36–47) і рідше пробивали по воротах (6–15, 1–3 у ворота). Канарки в Ларнаку здолали АЕК, 2–1. Валенсія на вісімдесят шостій хвилині міг поставити крапку в матчі, але не реалізував пенальті. Пі