Ренн — АЕК Ларнака
0+

Початок матчу: 03.11.22 22:00.

Червоно-чорні в четвертому турі в Кракові здолали київське Динамо, 1–0. Бретонці завдали п’ятнадцяти ударів по воротах, але тільки три з них потрапили в площину, а більшість пройшли повз ціль. Жовто-зелені перед рідними трибунами поступилися Фенербахче, 1–2. На вісімдесят шостій хвилині кіпер Піріч відбив пенальті й записав на свій рахунок шість сейвів у цьому матчі. Трохи раніше А. Гарсія залишив господарів у меншості. Воїни лише двічі потрапили в площину воріт. Розіграш Ренн — АЕК Ларнака дивитись онлайн, сторони вперше зустрінуться у Франції. У першому турі темношкірі вирвали перемогу на Кіпрі на четвертій компенсованій хвилині, 2–1. Сулемана в цьому поєдинку віддав два асисти. Команда посідає друге місце у квартеті В із десятьма очками. Представник Ліги 1 розписав домашню нічию з Фенербахче, упустивши вікторію наприкінці гри, 2–2. На фініші першого кола червоно-чорні ближче до фінального свистку забили вирішальний м’яч у ворота Динамо на своєму полі, 2–1.

Тер’є взяв участь у трьох голах бретонців із семи (два точні удари, одна передача), Сулемана має в активі два паси, а Асіньйон набрав 1+1. Усі три футболісти проводять дебютний сезон у ЛЄ. Маєр (один забитий м’яч, один асист) відіграв уже вісімнадцять зустрічей у турнірі (3+6). Раніше Ловро захищав у змаганні кольори загребських клубів — Динамо та Локомотиви. Бій Ренн — АЕК Ларнака дивитись онлайн.

Кіпріоти з трьома очками посідають третє місце. Віцечемпіон Кіпру стартував у єврокубках із другого раунду кваліфікації ЛЧ, де одразу вилетів від Мідтьюлланда (1–1, 1–1, 3–4 за пенальті). У відборі Ліги Європи воїни вибили сербський Партизан (2–1, 2–2) та дебютанта Дніпро-1 (2–1, 3–0). У першому колі жовто-зелені здолали в Кракові київське Динамо, 1–0, і поступилися Фенеру в Стамбулі, 0–2. Дюрчо відзначився чотири рази та віддав асист у восьми поєдинках турнірів УЄФА. Адам провів у ЛЄ двадцять вісім матчів у складі АЕК, Хайдука та МОЛ Фехервара (5+1). Протистояння Ренн — АЕК Ларнака дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 22:00. Червоно-чорні в четвертому турі в Кракові здолали київське Динамо, 1–0. Бретонці завдали п’ятнадцяти ударів по воротах, але тільки три з них потрапили в площину, а більшість пройшли повз ціль. Жовто-зелені перед рідними трибунами поступилися Фенербахче, 1–2. На вісімдесят шостій хвилині кіпер Піріч відбив пенальті й записав на свій рахунок шість сейвів у цьому мат