Базель — Жальгіріс
0+

Початок матчу: 27.10.22 22:00.

У першому таймі голів не було, і глядачам найбільше могла запам'ятатися хіба що жовта картка К'єреме за грубу гру. Зрештою, грубих фолів у першій половині зустрічі більше не було, а от у другому таймі суддя постійно тягнувся до кишені: попередження дістали три футболісти Жальгіріса та стільки ж гості.

Проте, у цьому брутальному поєдинку беббі таки виявилися сильнішими: на шістдесят другій хвилині Зечірі отримав точний пас від Малеша і, недовго думаючи, направив м'яч у сітку воріт, оформивши єдиний гол, який приніс його команді необхідні три бали. Зустріч Базель — Жальгіріс дивитись онлайн.

У зелено-білих після трьох турів виникла вкрай складна ситуація. Колектив зміг здобути лише один бал завдяки нічийному результату в поєдинку проти Слована з Братислави. Після цього литовська команда поступилася Базелю, 0-1, та Пюнік Єреван, 0-2. Практично весь перший тайм між опонентами зберігався паритет, проте на сорок третій хвилині Жуніньо отримав пас, перебуваючи в штрафному майданчику. Він правильно зорієнтувався в ситуації, не став вигадувати нічого зайвого та відправив м'яч низом у центр воріт, забивши важливий гол у роздягальню.

А в другому таймі господарям поля вдалося подвоїти свою перевагу завдяки голу Отубанйо, який головою замкнув навісну передачу від партнера по команді – 2-0. Литовці нічого не зуміли протиставити в цій грі. Чи зможуть підопічні Володимира Чебуріна взяти очки в поєдинку проти фаворита групи? Матч Базель — Жальгіріс дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 22:00. Швейцарці впевнено лідирують у групі H, діставши шість із шести можливих балів після двох турів. Червоно-сині змогли здолати в першому турі Пюнік Єреван із рахунком 3-1 та мінімально обіграти Жальгіріс на виїзді в першій очній зустрічі. Бій Базель — Жальгіріс дивитись онлайн. У першому таймі голів не було, і глядачам найбільше могла запам'ятатися хіба що жовта к