Дніпро-1 — Аполлон
MGG 5.3
0+

Початок матчу: 27.10.22 22:00.

Гра вийшла напруженою. Українці вирішили забити швидкий гол, щоб надалі диктувати свої правила на полі. І Довбику це вдалося – на п'ятій хвилині він вдало замкнув передачу від партнера команди. Щоправда, на двадцять шостій гостям вдалося відігратися, і на перерву команди пішли за нічийного рахунку. У другому таймі підопічним Олександра Кучера довелося починати все спочатку. Крім того, цього разу швидкий гол вдалося забити саме гостям – на сорок сьомій хвилині відзначився Гассер. Лише на сімдесят восьмій Довбик та Пихаленко зуміли організувати результативну атаку. Артем віддав точну передачу, а його партнер не схибив і зумів зрівняти.

Схоже, після цього жодна зі сторін не наважилася ризикувати, і результат на табло залишився незмінним, адже обидва колективи виявилися гідними один одного, тому нічия – справедливий фінал цього протистояння. Розіграш Дніпро-1 — Аполлон дивитись онлайн. У кіпріотів ситуація дещо гірша. Втікачі в першому турі розписали суху нічию з Вадуцом, а в другому – поступилася Дніпру-1 із рахунком 1-3. Причому українці вже на одинадцятій хвилині повели в рахунку завдяки голу Рубчинського: він відзначився завдяки асисту Довбика. А вже на двадцять шостій ця парочка помінялася ролями: Рубчиський віддав передачу, а Довбик узяв ворота суперника.

На сорок п'ятій хвилині Артем оформив дубль, зробивши завдання для опонентів у другому таймі вкрай складним. Біло-синім вдалося відіграти лише один м'яч на п'ятдесят сьомій хвилині – голом відзначився Піттас. Однак цього було замало, щоб закласти фундамент для камбека, і три очки дісталися українській команді. Матч Дніпро-1 — Аполлон дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 22:00. Українці після трьох турів зуміли здобути чотири бали та закріпитися на другому рядку. Команда в першому турі мінімально поступилася АЗ Алкмаару, а в другому – впевнено здолала Аполлон із рахунком 3-1. У третьому розіграші Ліги конференцій сезону 2022/2023 колектив зустрівся з Вадуцем. Бій Дніпро-1 — Аполлон дивитись онлайн. Гра вийшла напруженою. Українці виріш