Вест Гем — Сількеборг
0+

Початок матчу: 27.10.22 22:00.

У виїзному матчі в Бельгії англійці лише в другому таймі змогли відкрити рахунок. Точним ударом відзначився Скамакка на сімдесят дев’ятій хвилині. Господарі поля так і не зуміли зрівняти рахунок до кінця поєдинку. Форварди Андерлехта зуміли завдати дванадцяти ударів, проте лише два з них потрапили до воріт противника, але так і не створили жодних проблем для голкіпера. У цій групі молотобійники виглядають непереможними. Але чи Сількеборг створить сенсацію? Адже команда з Данії вже продемонструвала, що бере участь у турнірі не для галочки, а має амбіції поборотися за вихід із групи. Битва Вест Гем — Сількеборг дивитись онлайн.

Після поразки в матчі проти Андерлехта в першому турі данці поступилися і Вест Гему в другому з рахунком 2–3. Але в третьому розіграші колектив таки здобув перемогу, здолавши ФКСБ із розгромним рахунком 5–0. На домашньому стадіоні футболісти Нільсена на перших хвилинах зуміли вийти вперед — на третій забив Клюнге, а на сьомій — Куск. На тридцять п’ятій захисники Стяуа привезли пенальті у свої ворота й Геленіус успішно реалізував удар із позначки.

У другій половині зустрічі господарі поля забили ще двічі — відзначилися Тордарсон на п’ятдесят восьмій хвилині та Адамсен на сімдесят першій. Чи зможе данська команда уникнути поразки від грізних англійців? До речі, до Ліги Конференцій сезону 2022/2023 опоненти не зустрічалися між собою в офіційних матчах. Матч Вест Гем — Сількеборг дивитись онлайн.

Початок матчу: 27.10.22 22:00. Вест Гем впевнено лідирує в групі B. Молотобійники змогли взяти дев’ять із дев’яти можливих балів після трьох турів. Так, англійська команда в першому турі перемогла Стяуа, у другому — Сількеборг, а третьому — з рахунком 0–1 обійшла Андерлехт. Протистояння Вест Гем — Сількеборг дивитись онлайн. У виїзному матчі в Бельгії англійці лише в другому таймі змогли відкри