Аполлон — Вадуц
0+

Початок матчу: 03.11.22 19:45.

Кіпрська команда не надто тішить своїх уболівальників перемогами ні в єврокубковому турнірі, ні в національному Чемпіонаті. Так, підопічні Давіда Катала двічі поспіль зіграли внічию з рахунком 1-1 у Першому Дивізіоні Кіпру – проти Неа Саламіни та Пафосу. Осягла невдача кіпріотів і в третьому турі ЛК у виїзному матчі проти АЗ Алкмаар. На шістнадцятій хвилині Одгор зумів вивести свою команду вперед, але через три хвилини Йоостен зрівняв рахунок на табло, і на перерву опоненти пішли, так і не визначивши фаворита.

На шістдесят другій хвилині Дані де Віт успішно реалізував пенальті, призначене у ворота кіпріотів. Однак ті знайшли в собі сили, щоб знову відігратися, і на сімдесят першій гол забив Кабраль. Проте, утримати нічийний рахунок не вдалося – Карлссон усе ж таки оформив перемогу. Бій Аполлон — Вадуц дивитись онлайн.

Календарю червоних не позаздриш. Після матчу в Лізі конференцій 15 вересня команда вже 20 вересня провела гру за Кубок Ліхтенштейну, у якому розгромила Ешен С з рахунком 8-0. У Челлендж-лізі клуб поступився Лозанні Уші вже 2 жовтня. А за чотири дні команді вже довелося виступати проти українського Дніпра-1.

Там перемогу здобути не вдалося, хоча було дуже близько – 2-2. Чи зможуть підопічні Маньяратті нав'язати боротьбу кіпріотам в останньому поєдинку групового етапу та взяти три очки? Протистояння Аполлон — Вадуц дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 19:45. В останньому шостому турі групового етапу Ліги конференцій у групі E зійдуться між собою Аполлон і Вадуц. Після половини групової дистанції ці колективи опинилися в нижній половині групи: клуб із Ліхтенштейну завоював лише два очки, а противник – один. Матч Аполлон — Вадуц дивитись онлайн. Кіпрська команда не надто тішить своїх уболівальників перемогами ні в євр