MGG 4.9
0+

, Футбол, Європа

Початок матчу: 03.11.22 19:45.

Підопічні Янсена без особливих зусиль здолали Аякс у національному Чемпіонаті з рахунком 2-1, а потім пройшли і Гронінген, забивши чотири голи та пропустивши лише один раз. Вдало склався і домашній поєдинок проти Аполлона в Лізі конференцій. Господарі поля забили порівняно швидкий гол – на шістнадцятій хвилині відзначився Одгор, проте за три хвилини гості змогли зрівняти рахунок завдяки голу Йоостена.

У другій половині зустрічі АЗ знову повів у рахунку. Цього разу завдяки точному удару Де Віта. Але на сімдесят першій хвилині суперник знову зумів вирівняти становище. Нідерландці очевидно не були налаштовані на нічию в цьому матчі, тому втретє забили на вісімдесят п'ятій хвилині – м'яч у свій актив записав Карлсон. Бій АЗ Алкмаар — Дніпро-1 дивитись онлайн.

Утім, й український колектив може похвалитися гарною формою. Так, дніпряни в Лізі конференцій здолали Аполлон на виїзді з рахунком 3-1. У національному Чемпіонаті Дніпро-1 упевнено переміг Львів, забивши три голи та не пропустивши жодного разу. Потужним було і протистояння з Вадуцем у третьому турі Ліги конференцій. Уже на п'ятій хвилині Довбик вивів свою команду вперед, проте суперники відігралися на двадцять шостій хвилині. А на сорок сьомій гравці з Ліхтенштейну взагалі вийшли вперед – відзначився Гассер. Але на сімдесят восьмій Піхальонок зрівняв рахунок у грі – 2-2. Чи зможе українська команда взяти три бали в матчі проти голландців? Зустріч АЗ Алкмаар — Дніпро-1 дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 19:45. Безумовні претенденти на вихід із групи Е зійдуться в очному поєдинку. Після трьох раундів ці команди посіли перше та друге місця в таблиці. Нідерландці перемогли у всіх трьох поєдинках, а український колектив зміг дістати лише чотири бали. Матч АЗ Алкмаар — Дніпро-1 дивитись онлайн. Підопічні Янсена без особливих зусиль здолали Аякс у національному Чемпіонаті з