ФКСБ — Вест Гем
0+

Початок матчу: 03.11.22 22:00.

Стяуа після трьох турів опинилася на останньому місці Групи B Ліги конференцій сезону 2022/2023, здобувши лише одне очко. Англійці впевнено очолили групу, набравши дев'ять із дев'яти можливих балів. Після важкої нічиєї в матчі з Андерлехтом, 0-0, румунська команда вирішила відпочити в національному Чемпіонаті та поступилася ФК Університатя Крайова з рахунком 1-2. Зустріч ФКСБ — Вест Гем дивитись онлайн.

Після цього армійці здобули перемогу в матчі проти АКС Арджеш, 3-2. А ось виїзний поєдинок проти Сількеборга в третьому раунді Ліги конференцій обернувся поразкою. Уже за сім хвилин після стартового свистка господарі вели в рахунку 2-0 – забили Клюнге та Куск. А на тридцять п'ятій арбітр призначив пенальті у ворота гостей. Удар виконував Хеленіус, і він не схибив – 3-0. У другій половині зустрічі мало що змінилося, і Сількеборг зумів ще двічі відзначитись: на п'ятдесят восьмій хвилині забив Тордарсон, на сімдесят першій – Адамсен. Молотобійники – очевидно більш грізні суперники, тож результат може виявитися ще фаталістичнішим. Протистояння ФКСБ — Вест Гем дивитись онлайн.

Англійська команда здолала Сількеборг, після чого, щоправда, мінімально поступилася Евертону в національному Чемпіонаті, але після цього перемогла Вулвергемптон, 2-0. Вдало склався і матч проти Андерлехта в третьому турі Ліги конференцій. Єдиний та вирішальний гол на сімдесят дев'ятій хвилині забив Скамакка. Господарі ж змогли вдарити п'ятнадцять разів, проте лише два з них потрапили в площину воріт англійців, і жоден так і не став результативним. Чи зможуть форварди Стяуа знайти ключ від воріт команди молотобійників? До речі, у матчі на британських островах перемога була за англійцями: залізні виграли з рахунком 3-1. Розіграш ФКСБ — Вест Гем дивитись онлайн.

Початок матчу: 03.11.22 22:00. Стяуа після трьох турів опинилася на останньому місці Групи B Ліги конференцій сезону 2022/2023, здобувши лише одне очко. Англійці впевнено очолили групу, набравши дев'ять із дев'яти можливих балів. Після важкої нічиєї в матчі з Андерлехтом, 0-0, румунська команда вирішила відпочити в національному Чемпіонаті та поступилася ФК Університатя Крайова з рахунком 1-2.