ПСЖ — Маккабі Хайфа
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 25.10.22 22:00.

Принци в третьому турі не втримали переможний рахунок у Лісабоні в матчі проти Бенфіки, 1–1. Червоно-сині зробили сімсот передач. Чемпіон Франції завдав п’ятнадцять ударів, але лише сім із них потрапили в площину воріт. Зелені в певний момент поєдинку з Ювентусом могли врятувати зустріч, але все ж таки поступилися в Турині, 1-. Д. Давид забив у другому таймі за три хвилини після виходу на поле, скоротивши відставання до мінімуму. Гості двадцять разів пробили по воротах (чотири у ворота).

Матч ПСЖ — Маккабі Хайфа дивитися онлайн, сторони вперше вийдуть на поле Парк де Пренс. У першому колі парижани здобули впевнену перемогу на стадіоні Саммі Оф, а Мессі оформив гол+пас, 3–1. Підопічні Гальтьє очолюють квартет Н (сім очок). Принци забили найбільше в цій групі (шість м’ячів). На рахунку Мбаппе три точні удари, Лео й Неймар набрали по три бали за системою гол+пас (2+1 та 1+2 відповідно). Кіліан забив тридцять шість м’ячів та віддав дев’ятнадцять передач у п’ятдесяти шести матчах Ліги чемпіонів.

Лідер збірної Аргентини провів сто п’ятдесят дев’ять зустрічей у турнірі та відзначився сто двадцять сім разів. Бразильський форвард у сімдесяти восьми поєдинках змагання завдав сорок два точні удари й у двадцяти восьми атаках виступив як асистент. У першому турі столичні обіграли вдома Юве, двічі відзначившись уже на двадцять другій хвилині. Зустріч ПСЖ — Маккабі Хайфа дивитись онлайн.

Зелені після першого кола очок не набрали. Чері взяв участь в обох голах клубу (забитий м’яч та результативний пас). Також тридцятичотирирічний півзахисник записав в актив два голи у кваліфікації й до поточного сезону провів лише два матчі в ЛЧ. Чемпіон Ізраїлю розпочав групову стадію з поразки в Португалії, 0–2.

У відборі команда з Хайфи пройшла три етапи. Колектив вибив грецький Олімпіакос (1–1, 4–0), кіпрський Аполлон (4–0, 0–2) та сербську Црвену Звезду (3–2, 2–2). П’єрро забив у кваліфікації п’ять м’ячів — найкращий результат поряд із Боніфейсом із бельгійського Рояль Уніона. Протистояння ПСЖ — Маккабі Хайфа дивитись онлайн.

Початок матчу: 25.10.22 22:00. Принци в третьому турі не втримали переможний рахунок у Лісабоні в матчі проти Бенфіки, 1–1. Червоно-сині зробили сімсот передач. Чемпіон Франції завдав п’ятнадцять ударів, але лише сім із них потрапили в площину воріт. Зелені в певний момент поєдинку з Ювентусом могли врятувати зустріч, але все ж таки поступилися в Турині, 1-. Д. Давид забив у другому таймі за три