Боруссія Дортмунд — Манчестер Сіті
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 25.10.22 22:00.

Джмелі в третьому турі розгромили в Іспанії Севілью, зробивши заявку на вихід у плей-офф, 4–1. Чорно-жовті забили три м’ячі ще в першому таймі. Беллінгем оформив гол+пас, Мукоко віддав два асисти. Віцечемпіон Німеччини створив лише двадцять чотири небезпечні атаки, але вісімнадцять разів пробив по воротах. Містяни на Етіхад не помітили Копенгаген, 5–0. Голанд відзначився двічі, у Мареза забитий м’яч та передача. На рахунку синіх тридцять ударів (шістнадцять у площину), володіння сімдесят три відсотки часу і вісімсот п’ятдесят п’ять пасів.

Бій Боруссія Дортмунд — Манчестер Сіті дивитись онлайн, опоненти два рази грали на Сигнал Ідуна Парк. На груповому етапі ЛЧ 2012/13 німці здобули мінімальну перемогу, 1–0. Гуммельс та Ройс досі захищають кольори джмелів, а Гюндоган тоді ще виступав у складі чорно-жовтих. Також суперники перетиналися у чвертьфіналі турніру в сезоні 2020/21. Беллінгем відкрив рахунок уже на п’ятнадцятій хвилині, але в другому таймі англійський гранд забив два голи, 1–2. Джуд також вивів уперед представника Бундесліги в матчі першого кола на Етіхад, але городяни знову завоювали вольову вікторію, 2–1.

Голанд забив вирішальний м’яч, вразивши ворота колишнього клубу. Боруссія набрала шість балів у трьох зустрічах. У Беллінгема три точні удари й асист. Дев’ятнадцятирічний півзахисник провів у ЛЧ двадцять один поєдинок (сім точних ударів, сім передач). Матч Боруссія Дортмунд — Манчестер Сіті дивитись онлайн.

Мансіті очолює квартет G без втрат (дев’ять очок). Поки що сині пропустили лише один раз (якраз від Дортмунда). На початку групової стадії підопічні Гвардіоли розгромили в Андалусії Севілью, 4:0. Голанд відзначився п’ятьма м’ячами та лідирує в списку бомбардирів. Норвезький форвард забив уже двадцять вісім голів у двадцяти двох зустрічах найпрестижнішого єврокубку, дебютувавши три роки тому.

Канселу став найкращим асистентом ЛЧ після першого кола (чотири результативні паси). Протистояння Боруссія Дортмунд — Манчестер Сіті дивитись онлайн.

Початок матчу: 25.10.22 22:00. Джмелі в третьому турі розгромили в Іспанії Севілью, зробивши заявку на вихід у плей-офф, 4–1. Чорно-жовті забили три м’ячі ще в першому таймі. Беллінгем оформив гол+пас, Мукоко віддав два асисти. Віцечемпіон Німеччини створив лише двадцять чотири небезпечні атаки, але вісімнадцять разів пробив по воротах. Містяни на Етіхад не помітили Копенгаген, 5–0. Голанд відзн