Бенфіка — Ювентус
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 25.10.22 22:00.

Орли в третьому турі уникли поразки в домашньому матчі проти зіркового ПСЖ, 1–1. Хоча славні зрівняли рахунок завдяки автоголу, червоні мали шанси взяття воріт (шість ударів у ворота). У кіпера Влаходімоса вистачало роботи (шість сейвів). Зебри не без проблем здолали в Турині Маккабі Хайфу, 3–1. На сімдесят п’ятій хвилині суперник скоротив відставання, але б’янконері не втратили контроль над зустріччю. Ді Марія віддав три асисти, Рабіо оформив дубль.

Гра Бенфіка — Ювентус дивитися онлайн, сторони двічі перетиналися в єврокубках у Португалії. У чвертьфіналі КУЄФА 1992/93 лісабонська команда виявилася сильнішою, 2–1. У півфіналі ЛЄ 2013/14 орли здобули перемогу з аналогічним результатом. У згаданому поєдинку в складі чорно-білих виступав Погба, котрий влітку повернувся до Італії, але Поль досі травмований.

Підопічні Шмідта ділять із Парижем перший рядок у квартеті Н (сім очок). Славетні досі не програвали в поточному розіграші ЛЧ (шість вікторій та одна нічия з урахуванням кваліфікації) та пропустили чотири рази (двічі в груповій стадії — менше, ніж ПСЖ).

Грімальдо та Р. Сілва записали в актив гол+пас в основній сітці. У відборі бронзовий призер Прімейри вибив данський Мідтьюлланд (3–1, 4–1) та київське Динамо (2–0, 3–0). Г. Рамос у кваліфікації забив чотири голи та віддав дві передачі. У першому турі Бенфіка обіграла вдома Маккабі, 2–0. Битва Бенфіка — Ювентус дивитись онлайн. Стара синьйора після першого кола посідає третє місце (три бали). У Турині підопічні Алегрі поступилися червоним, хоча відкрили рахунок на четвертій хвилині, 1–2. На рахунку Ді Марії три асисти — лише Канселу з МанСіті випереджає аргентинця за цим показником.

Рабіо завдяки дублю у ворота чемпіона Ізраїлю є найкращим бомбардиром зебр у ЛЧ. Чорно-білі почали груповий етап із поразки в Парижі, 1–2. Розіграш Бенфіка — Ювентус дивитися онлайн.

Початок матчу: 25.10.22 22:00. Орли в третьому турі уникли поразки в домашньому матчі проти зіркового ПСЖ, 1–1. Хоча славні зрівняли рахунок завдяки автоголу, червоні мали шанси взяття воріт (шість ударів у ворота). У кіпера Влаходімоса вистачало роботи (шість сейвів). Зебри не без проблем здолали в Турині Маккабі Хайфу, 3–1. На сімдесят п’ятій хвилині суперник скоротив відставання, але б’янконе