0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок студії: 25.10.22 21:00.

Початок матчу: 25.10.22 22:00.

Чемпіон Шотландії в третьому турі поступився в Лейпцигу, 1–3. Команда з Глазго зрівняла рахунок у дебюті другого тайму, але невдовзі німці знову вийшли вперед. Гості дванадцять разів пробили по воротах, але лише чотири удари влучили у ворота. Гірники на Сантьяго Бернабеу програли Реалу із рахунком 1–2. Помаранчево-чорні скоротили відставання ще до перерви, але сенсації не сталося. Підопічні Йовічевича створили лише шістнадцять небезпечних атак. Одинадцять сейвів Трубіна допомогли клубу уникнути розгрому.

Бій Селтік — Шахтар дивитися онлайн, супротивники двічі зустрічалися на полі обручів. Обидва поєдинки пройшли в рамках групового етапу Ліги чемпіонів. У сезоні 2004/05 господарі виграли, 1–0, а донецький колектив у другому таймі залишився вдев’ятьох. У розіграші 2007/08 українська команда відкрила рахунок уже на четвертій хвилині, але в підсумку поступилася, пропустивши вирішальний м’яч у компенсований час, 1–2.

У першому колі у Варшаві суперники розписали нічию, 1–1. Підопічні Постекоглу замикають квартет F, набравши лише один бал після трьох турів. Чемпіон Шотландії розпочав групову стадію з домашньої поразки в матчі з Реалом Мадридом, 0–3. Ж. Філіпе, який відзначився в Лейпцигу, забив свій дебютний гол у ЛЧ (у п’ятому поєдинку). Зустріч Селтік — Шахтар дивитися онлайн.

Українці в трьох зустрічах здобули чотири очки. Мудрик узяв участь у чотирьох м’ячах із шести, що на рахунку гірників (2 точні удари, 2 асисти). У ЗМІ з’явилася інформація, що в ПСЖ виявляють інтерес до Михайла та бачать в українці заміну Неймару. Раніше повідомлялося про те, що Реал та Ювентус також придивляються до гравця.

Також з’явилися претенденти на Трубіна — воротаря хочуть бачити в Удінезе та Сассуоло. Зазначимо, що Анатолій зробив найбільше сейвів у першому колі (дев’ятнадцять). Помаранчево-чорні розпочали євросезон з ефектної перемоги в Лейпцигу, 4–1. Протистояння Селтік — Шахтар дивитися онлайн.

Початок студії: 25.10.22 21:00. Початок матчу: 25.10.22 22:00. Чемпіон Шотландії в третьому турі поступився в Лейпцигу, 1–3. Команда з Глазго зрівняла рахунок у дебюті другого тайму, але невдовзі німці знову вийшли вперед. Гості дванадцять разів пробили по воротах, але лише чотири удари влучили у ворота. Гірники на Сантьяго Бернабеу програли Реалу із рахунком 1–2. Помаранчево-чорні скоротили в