Інтер — Вікторія Пльзень
0+

Початок матчу: 26.10.22 19:45.

Міланська команда в третьому турі здолала вдома Барселону, 1–0. Чорно-сині забили єдиний м’яч на заході першого тайму. Каталонці зрівняли рахунок, але їхній м’яч скасували через гру рукою. Підопічні Індзагі завдали всього п’ять ударів (два в площину воріт), створили двадцять дев’ять небезпечних атак і здійснили двісті дев’яносто один пас. Чемпіон Чехії значно поступився Баварії в Мюнхені, 0–5. Гості могли пропустити ще більше, але кіпер Тврдонь намагався виконувати свою роботу (вісім сейвів).

Зустріч Інтер — Вікторія Пльзень дивитись онлайн, вони вперше вийдуть на поле Джузеппе Меацца. У першому колі віцечемпіон Італії здобув перемогу 2–0 завдяки голу та пасу Джеко. Зазначимо, що господарі грали в меншості із шістдесят першої хвилини. Міланський колектив після трьох турів посідає друге місце у квартеті С (шість очок). Едін у свої тридцять шість років допомагає нерадзуррі пробитися в плей-офф ЛЧ. Боснійський форвард дебютував у найпрестижнішому єврокубку в сезоні 2009/10. З того часу нападник провів шістдесят сім поєдинків, у яких забив двадцять шість м’ячів.

Підопічні Індзагі розпочали груповий етап із домашньої поразки Баварії, 0–2. Раніше повідомлялося, що Станкович може стати новим тренером «Інтера». Цілком можливо, що перемога над Барсою дасть час Сімоне довести, що він має продовжувати роботу в клубі. Битва Інтер — Вікторія Пльзень дивитися онлайн.

Чехи потрапили до найскладнішого для себе квартету, тому після першого кола очок не набрали. Червоно-сині пропустили дванадцять разів і забили лише один м’яч. Зазначимо, що чемпіон Чехії виступає на груповій стадії ЛЧ вчетверте у своїй історії. У першому турі команда поступилася каталонцям на Камп Ноу, 1–5.

У кваліфікації клуб із Пльзені вибив фінський ГІК (2–1, 5–0), молдавський Шериф (2–1, 2–1) та азербайджанський Карабах (0–0, 2–1). Клімент у відборі забив три м’ячі, в активі Сікори, Хорі та Москери три бали за системою гол+пас. Розіграш Інтер — Вікторія Пльзень дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 19:45. Міланська команда в третьому турі здолала вдома Барселону, 1–0. Чорно-сині забили єдиний м’яч на заході першого тайму. Каталонці зрівняли рахунок, але їхній м’яч скасували через гру рукою. Підопічні Індзагі завдали всього п’ять ударів (два в площину воріт), створили двадцять дев’ять небезпечних атак і здійснили двісті дев’яносто один пас. Чемпіон Чехії значно пост