Брюгге — Порту
0+

Початок матчу: 26.10.22 19:45.

Чорно-сині в третьому турі обіграли вдома Атлетіко завдяки голу та пасу Хутгли, 2–0. Королівський клуб створив набагато менше моментів (удари 7–20, у площину 3–5), але атаки фермерів були ефективнішими. Чемпіон Бельгії міг пропустити, але Грізманн не реалізував одинадцятиметровий удар (перекладина). Дракони здолали на своєму полі Баєр унаслідок двох асистів Таремі, 2–0. Мехді відзначився до перерви, але взяття воріт скасували (гра рукою). Кіпер Д. Коста відбив пенальті.

Протистояння Брюгге — Порту дивитись онлайн, опоненти двічі перетиналися в Західній Фландрії. У 1/16 КУЄФА 1972/73 господарі виявилися сильнішими, 3–2. Також команди виступали в одній групі ЛЧ шість років тому. Чорно-сині вийшли вперед на дванадцятій хвилині, але чемпіон Португалії здобув вольову перемогу, а вирішальний м’яч забив у компенсований час, 2–1. У другому турі представник Ліги Жюпіле розгромив опонента на Драгау, 4:0. Королівський клуб після першого кола лідирує у квартеті В зі стовідсотковим результатом, навіть жодного разу не пропустивши.

Хутгла взяв участь у чотирьох м’ячах (два точні удари, дві передачі), Сова двічі вразив ворота суперників. Чорно-сині стартували в груповій стадії з вікторії над Леверкузеном, 1–0. Український нападник Яремчук у двох перших матчах вийшов на заміну та провів сорок сім хвилин. Бельгійська команда виходила до 1/8 ЛЧ ще в сезоні 1990/91. Бій Брюгге — Порту дивитись онлайн.

Дракони завдяки перемозі над Баєром повернулися в боротьбу за плей-офф (друге місце, три очки). Футболісти пропустили шість м’ячів у першому колі. Таремі віддав два асисти. Мехді дебютував у турнірі лише два роки тому.

Синьо-білі стартували у квартеті з поразки в Мадриді. Основний час зустрічі з Атлетіко завершився без голів, а ось у компенсовані хвилини глядачі побачили три результативні атаки, 1–2. Матч Брюгге — Порту дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 19:45. Чорно-сині в третьому турі обіграли вдома Атлетіко завдяки голу та пасу Хутгли, 2–0. Королівський клуб створив набагато менше моментів (удари 7–20, у площину 3–5), але атаки фермерів були ефективнішими. Чемпіон Бельгії міг пропустити, але Грізманн не реалізував одинадцятиметровий удар (перекладина). Дракони здолали на своєму полі Баєр унаслідок двох асистів Таремі