Айнтрахт — Марсель
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 26.10.22 22:00.

Орли в третьому турі розписали нічию на Дойче Банк Парк із Тоттенгемом, 0–0. Переможець ЛЄ при тридцяти двох небезпечних атаках лише двічі влучив у ворота. Для захисту німецької команди також було небагато роботи — сім з одинадцяти ударів шпор пройшли повз ворота. Жителі півдня пропустили від Спортінгу вже на першій хвилині, але потім повністю взяли матч під свій контроль, 4–1. Провансальці в середині першого тайму залишилися в більшості. А. Санчес та Харіт оформили гол+пас.

Бій Айнтрахт — Марсель дивитися онлайн, вони через чотири роки знову зустрінуться в Німеччині. Команди виступали в одному квартеті в рамках Ліги Європи 2018/19. Тоді червоно-чорно-білі здобули впевнену перемогу, 4–0. У другому турі представник Бундесліги завоював мінімальну вікторію на Велодромі завдяки голу в роздягальню, 1–0. Підопічні Глазнера посідають третє місце в групі D після першого кола (чотири очки). І це враховуючи той факт, що клуб із Гессена забив лише один м’яч. Орли розпочали єврокампанію із домашнього поєдинку проти лісабонського Спортінгу, 0–3.

До середини другого тайму рахунок не відкрили, але потім переможець ЛЄ віддав ініціативу супернику. Зазначимо, що Айнтрахт повернувся до ЛЧ через шістдесят три роки. У КЕЧ 1959/60 команда із Франкфурта дійшла до фіналу, після чого більше не з’являлася в провідному змаганні континенту. Розіграш Айнтрахт — Марсель дивитись онлайн.

Жителі півдня в трьох зустрічах набрали три бали. А. Санчес забив свій п’ятнадцятий гол у Лізі чемпіонів із моменту дебюту в розіграші 2011/12 (шістдесят вісім матчів). А ось для Харіта — це перші результативні дії в турнірі (у восьми зустрічах). На початку групового етапу біло-блакитні поступилися Тоттенгему в Лондоні, 0–2. За останні десять років провансальці лише втретє беруть участь у найпрестижнішому єврокубку. У двох попередніх випадках жителі півдня не змогли пробитися до плей-офф. Протистояння Айнтрахт — Марсель дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 22:00. Орли в третьому турі розписали нічию на Дойче Банк Парк із Тоттенгемом, 0–0. Переможець ЛЄ при тридцяти двох небезпечних атаках лише двічі влучив у ворота. Для захисту німецької команди також було небагато роботи — сім з одинадцяти ударів шпор пройшли повз ворота. Жителі півдня пропустили від Спортінгу вже на першій хвилині, але потім повністю взяли матч під свій