Барселона — Баварія
MGG 6.1
0+

Початок матчу: 26.10.22 22:00.

Каталонці у третьому турі поступилися Інтеру на Джузеппе Меацца, 0–1. Синьо-гранатові зрівняли рахунок у середині другого тайму, але м’яч Педрі скасували (гра рукою). Підопічні Хаві створили сто шість небезпечних атак, але завдали всього сім ударів (два у площину воріт). Футболісти іспанської команди здійснили сімсот тринадцять передач. Червоні розгромили вдома Вікторію Пльзень, відзначившись тричі до перерви, 5:0. Сані оформив дубль, Горецка віддав два асисти, у Мані гол+пас. Ще один м’яч скасували (офсайд).

Протистояння Барселона — Баварія дивитися онлайн, сторони провели сім матчів на Камп Ноу, шість із яких відбулися в рамках ЛЧ. У групі 1998/99 ФК «Голлівуд» здобув перемогу, 2–1. У чвертьфіналі 2008/09 представник Прімери розгромив гостей, 4–0. У півфіналі 2012/13 сильнішими виявилися Зірки півдня, 3–0. У півфіналі 2014/15 господарі взяли реванш, 3:0. У чвертьфіналі 2019/20 мюнхенський колектив знищив каталонців із непристойним результатом 8–2.

Минулого сезону клуби виступали у квартеті Е, і тоді червоні також вибороли впевнену вікторію, 3–0. До того ж гранди європейського футболу перетиналися у півфіналі КУЄФА 1995/96, і німці виграли, 2–1. Синьо-гранатові після першого кола набрали лише три очки. У першому турі підопічні Хаві розгромили Вікторію, 5–1, після чого поступилися на Альянц Арені, 0–2. В активі Левандовскі три точні удари, а Ф. Торрес та У. Дембеле віддали по дві передачі. Бій Барселона — Баварія дивитись онлайн.

Баварці лідирують у групі С із дев’ятьма балами. ФК Голлівуд ще не пропускав. Сані взяв участь у п’яти з дев’яти м’ячах чемпіона Німеччини (чотири голи, один асист). Мане, Горецька, Мусіала та Кімміх записали в актив по дві результативні дії.

Після розгрому Вікторії червоні оновили рекордну серію матчів у ЛЧ без поразок. У першому турі колектив Нагельсманна обіграв у Мілані Інтер, 2–0. Зустріч Барселона — Баварія дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 22:00. Каталонці у третьому турі поступилися Інтеру на Джузеппе Меацца, 0–1. Синьо-гранатові зрівняли рахунок у середині другого тайму, але м’яч Педрі скасували (гра рукою). Підопічні Хаві створили сто шість небезпечних атак, але завдали всього сім ударів (два у площину воріт). Футболісти іспанської команди здійснили сімсот тринадцять передач. Червоні розгромили вдома Ві