Атлетіко — Баєр
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 26.10.22 22:00.

Матрацники в третьому турі програли в гостях Брюгге, 0–2. Грізманн на сімдесят шостій хвилині міг скоротити відставання й повернути інтригу, але не реалізував пенальті (перекладина). Індіанці завдали двадцяти ударів по воротах, але лише п’ять із них потрапили в площину воріт. Фармацевти поступилися на виїзді Порту, хоча ще до перерви могли відзначитись двічі, 0–2. М’яч Гадсона-Одої не зарахували через фол, а наприкінці першого тайму Шик не забив із крапки.

Бій Атлетіко — Баєр дивитися онлайн, супротивники чотири рази зустрічалися в Іспанії (тричі в ЛЧ). Команди перетиналися в груповій стадії ЛЄ 2010/11, розписавши нічию, 1–1. У 1/8 фіналу 2014/15 найпрестижнішого єврокубку підопічні Сімеоне виявилися сильнішими (1–0, 3–2 за пенальті). За два роки колективи знову грали в цьому раунді, і глядачі голів не побачили, 0–0. У розіграші 2019/20 у квартеті D клуб із Мадрида здолав гостей завдяки м’ячу Морати, 1-). Червоно-білі після першого кола замикають групу (три очки).

Матрацники розпочали євросезон із домашньої перемоги над Порту, 2–1, після чого залишили Леверкузен ні з чим, 0–2. Сімеоне після матчу із Брюгге повідомив, що індіанці все ще можуть виправити ситуацію. Фахівець зазначив, що його підопічні провели потужний перший тайм, але команді не вистачило точності та впевненості, а пенальті міг змінити перебіг поєдинку. Матч Атлетіко — Баєр дивитися онлайн. Фармацевти також набрали три бали, але в них краща різниця забитих та пропущених (-1). Фрімпонг віддав два асисти. У першому турі леви поступилися в Бельгії, 0–1. Зустріч із Порту стала для тренера Сеоані останньою на посаді.

Вже наступного дня в клубі оголосили про призначення Х. Алонсо. Легендарний іспанець робить перші серйозні кроки в новому амплуа. Раніше експівзахисник мадридського Реала та Баварії з дублем Сосьєдада та молодіжкою вершкових. Матч Атлетіко — Баєр дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 22:00. Матрацники в третьому турі програли в гостях Брюгге, 0–2. Грізманн на сімдесят шостій хвилині міг скоротити відставання й повернути інтригу, але не реалізував пенальті (перекладина). Індіанці завдали двадцяти ударів по воротах, але лише п’ять із них потрапили в площину воріт. Фармацевти поступилися на виїзді Порту, хоча ще до перерви могли відзначитись двічі, 0–2.