Тоттенгем — Спортінг
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 26.10.22 22:00.

Шпори в третьому турі розійшлися миром з Айнтрахтом у Франкфурті, 0–0. Лілово-білі мали серйозні проблеми з прицільністю ударів, оскільки сім з одинадцяти пройшли повз ворота. Зелено-білі відкрили рахунок на Велодромі в матчі проти Марселя на першій хвилині. Швидкий м’яч не допоміг левам уникнути великого розгрому, 1–4. Уже в середині першого тайму віцечемпіон Португалії залишився в меншості. Гості створили лише двадцять одну небезпечну атаку і двічі потрапили в площину воріт.

Зустріч Тоттенгем — Спортінг дивитися онлайн, опоненти раніше не перетиналися в Лондоні. У другому турі команди грали в Лісабоні. Справа йшла до нічиєї, але Паулінью, який вийшов на поле на сімдесят шостій хвилині, оформив гол+пас наприкінці поєдинку, 2–0. Підопічні Конте після першого кола займають другий рядок у квартеті D (чотири очки). Рішарлісон забив обидва м’ячі англійської команди в ЛЧ.

Шпори стартували в груповому етапі з перемоги над Марселем, 2–0. Сон дав коментар після мирової в Німеччині. Корейський півзахисник повідомив, що команді слід довіряти тренеру, оскільки має конкретний план. Футболіст нагадав, що минулого сезону ніхто не бачив лілово-білих у Лізі чемпіонів. Битво Тоттенгем — Спортінг дивитися онлайн.

Зелено-білі за підсумками трьох зустрічей очолюють групу із шістьма балами. У першому турі футболісти розгромили в гостях Айнтрахт, 3–0. Трінкау відзначився двічі, в активі Едвардса та Паулінью гол+пас. Цікаво, що до цього сезону спортсмени ніколи у своїй історії не перемагали у двох стартових матчах цієї стадії. З 1983 року португальський клуб лише двічі пробивався до 1/8 фіналу. Це сталося в кампанії 2008/09 та в минулому розіграші.

А от у вісімку найкращих лісабонський колектив потрапляв лише в одному випадку. Йдеться про турнір 1982/83. У чотирьох із шести останніх групових етапах за участю Спортінгу колектив залишався без плей-офф. Протистояння Тоттенгем — Спортінг дивитися онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 22:00. Шпори в третьому турі розійшлися миром з Айнтрахтом у Франкфурті, 0–0. Лілово-білі мали серйозні проблеми з прицільністю ударів, оскільки сім з одинадцяти пройшли повз ворота. Зелено-білі відкрили рахунок на Велодромі в матчі проти Марселя на першій хвилині. Швидкий м’яч не допоміг левам уникнути великого розгрому, 1–4. Уже в середині першого тайму віцечемпіон Порт