Наполі — Рейнджерс
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 26.10.22 22:00.

У третьому турі партенопійці пропустили від Аякса в Амстердамі вже на дев’ятій хвилині, після чого знищили суперника, 6–1. Распадорі оформив дубль і віддав передачу, на рахунку Кварацхелії гол+пас, Ангісса двічі асистував. Блакитні завдали двадцять шість ударів (тринадцять у площину). Світло-сині на Енфілді поступалися на сьомій хвилині, а після перерви Ліверпуль подвоїв перевагу 0–2. Кіпер Макгрегор здійснив вісім сейвів, а ось в атаці плюшеві ведмедики відіграли дуже слабо.

Протистояння Наполі — Рейнджерс дивитись онлайн, опоненти ніколи не зустрічалися в Італії. Підопічні Спаллетті після першого кола впевнено очолюють квартет А (дев’ять очок). На даному етапі кампанія є найрезультативнішою командою змагання (тринадцять м’ячів). Распадорі набрав чотири бали за системою гол+пас (3+1) лише за сімдесят сім хвилин у двох поєдинках (зустріч першого туру провів на лаві). В активі Зелінського також 3+1. Поляк зробив основний внесок у домашню перемогу над Ліверпулем, 4–1, — дубль та передача.

Ангісса набрав 1+3, в Амстердамі Андре віддав два результативні паси. На рахунку Кварацхелії один точний удар і два асисти. Наставник Наполі після перемоги, 6–1, у Нідерландах заявив, що футболісти мали гарний психологічний настрій, через що колектив не зупинявся, навіть коли забезпечив впевнений результат. Бій Наполі — Рейнджерс дивитись онлайн.

Світло-сині поки що без очків без голів. Підопічні ван Бронкгорста пропустили дев’ять разів у першому колі. Фактично Джерс могли вилетіти ще в третьому раунді кваліфікації від бельгійського Рояль Уніона (0–2, 3–0). У фіналі відбору плюшеві ведмедики вибили ПСВ (2–2, 1–0).

У вересні в рамках групового етапу клуб із Глазго поступився Аяксу на виїзді, 0–4, і Наполі на Айброксі, 0–3. Таким чином, у чотирьох із семи матчах ЛЧ цього сезону віцечемпіон Шотландії зовсім не відзначався. Зустріч Наполі — Рейнджерс дивитись онлайн.

Початок матчу: 26.10.22 22:00. У третьому турі партенопійці пропустили від Аякса в Амстердамі вже на дев’ятій хвилині, після чого знищили суперника, 6–1. Распадорі оформив дубль і віддав передачу, на рахунку Кварацхелії гол+пас, Ангісса двічі асистував. Блакитні завдали двадцять шість ударів (тринадцять у площину). Світло-сині на Енфілді поступалися на сьомій хвилині, а після перерви Ліверпуль п