Ліверпуль — Наполі
MGG 5.8
0+

Початок матчу: 01.11.22 22:00.

Скаузери в четвертому турі знищили в Глазго Рейнджерс, пропустивши першими, 7–1. Салах вийшов на поле в середині другого тайму та оформив хет-трик за шість хвилин. В активі Фірміно дубль і передача, Жота віддав три асисти. Мерсисайдці завдали двадцять ударів (дев’ять у площину воріт) при двадцяти семи небезпечних атаках. Партенопійці обіграли вдома Аякс завдяки голу та результативному пасу Кварацхелії, 4–2. Суперники провели рівний матч, але кампанія краще розпорядилася створеними моментами. Протистояння Ліверпуль — Наполі дивитись онлайн, опоненти тричі перетиналися на Енфілді в рамках групової стадії змагань УЄФА. У ЛІ 2010/11 господарі здобули вольову вікторію з рахунком 3–1 завдяки хет-трику Джеррарда наприкінці поєдинку. У квартеті З ЛЧ 2018/19 червоні знову здолали гостей, 1–0. Три роки тому підопічним Клоппа довелося вже відіграватись у ході зустрічі, 1–1. У двох попередніх очних матчах Мілнер віддав два асисти. Скаузери набрали дев’ять очок у чотирьох турах групи А. У першому колі мерсисайдці поступилися Наполі в Італії, 1–4, а потім перемогли вдома Аякс, 2–1, та Рейнджерс, 2–0.

Салах відзначився п’ять разів і входить до трійки провідних бомбардирів нинішньої ЛЧ. Жота разом із Канселу з МанСіті — найкращі помічники змагання. Португальці віддали чотири передачі. В активі Діогу п’ять точних ударів і шість пасів у двадцяти чотирьох поєдинках найпрестижнішого єврокубку. Бій Ліверпуль — Наполі дивитись онлайн.

Блакитні з дванадцятьма очками достроково вийшли до 1/8 фіналу. Спортсмени забили на груповій стадії найбільше після чотирьох турів. У першому колі партенопійці влаштували погроми в Глазго, 3–0, та Амстердамі, 6–1. Распадорі, Зеліньскі та Кварацхелія набрали п’ять балів за системою гол+пас (4+1, 3+2 та 2+3 відповідно).

Джакомо та Хвіча проводять дебютний сезон у ЛЧ. Петро до поточного розіграшу забив два м’ячі та віддав асист у двадцяти семи поєдинках змагання. Протистояння Ліверпуль — Наполі дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.11.22 22:00. Скаузери в четвертому турі знищили в Глазго Рейнджерс, пропустивши першими, 7–1. Салах вийшов на поле в середині другого тайму та оформив хет-трик за шість хвилин. В активі Фірміно дубль і передача, Жота віддав три асисти. Мерсисайдці завдали двадцять ударів (дев’ять у площину воріт) при двадцяти семи небезпечних атаках. Партенопійці обіграли вдома Аякс завдяки го