Марсель — Тоттенгем
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 01.11.22 22:00.

Провансальці в четвертому турі обіграли Спортінг у Лісабоні, 2–0. Уже на дев’ятнадцятій хвилині господарі залишилися в меншості, і жителі півдня до перерви відзначилися двічі. У другому таймі леви заробили ще одне вилучення. Олімпік завдав сімнадцяти ударів (десять пройшли повз). Шпори здобули домашню вольову перемогу над Айнтрахтом, 3–2. Сон оформив дубль, в активі Кейна гол+пас. Крім того, Гаррі не реалізував пенальті наприкінці матчу. Орли із шістдесятої хвилини грали вдесятьох.

Зустріч Марсель — Тоттенгем дивитися онлайн, сторони вперше вийдуть на Велодром. Біло-блакитні набрали шість очок після чотирьох турів у квартеті D. Віцечемпіон Ліги 1 розпочав груповий етап із поразок лілово-білим, 0–2, та німецькому клубу, 0–1. Домашній розгром Спортінга на фініші першого кола повернув провансальців у боротьбу за плей-офф, 4–1.

А. Санчес і Гаріт узяли участь у трьох голах французької команди із шести (два точні удари, один пас і 1+2 відповідно). Жителі півдня всі шість м’ячів на даній стадії забили у ворота португальського колективу. Бій Марсель — Тоттенгем дивитись онлайн.

Англійці очолили квартет після чотирьох матчів (сім очок). У другому турі шпори поступилися Лісабону, 0–2, після чого розписали нічию у Франкфурті, 0–0. Рішарлісон і Сон відзначилися двічі. Бразилець проводить дебютний сезон у єврокубках. Хін Мін уперше з’явився в ЛЧ ще в кампанії 2013/14. На рахунку південнокорейського нападаючого двадцять один точний удар та три передачі в п’ятдесяти чотирьох матчах змагання.

В активі Кейна гол+пас. У Гаррі така ж результативність, як у колеги, але англійський форвард провів лише двадцять вісім зустрічей у найпрестижнішому клубному турнірі УЄФА. Крім того, Гойб’єрг віддав два асисти. Данський півзахисник повернувся до Ліги чемпіонів через вісім років після того, як тричі з’явився на полі в складі Баварії. Протистояння Марсель — Тоттенгем дивитися онлайн.

Початок матчу: 01.11.22 22:00. Провансальці в четвертому турі обіграли Спортінг у Лісабоні, 2–0. Уже на дев’ятнадцятій хвилині господарі залишилися в меншості, і жителі півдня до перерви відзначилися двічі. У другому таймі леви заробили ще одне вилучення. Олімпік завдав сімнадцяти ударів (десять пройшли повз). Шпори здобули домашню вольову перемогу над Айнтрахтом, 3–2. Сон оформив дубль, в акти