Вікторія Пльзень — Барселона
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 01.11.22 22:00.

Червоно-сині в четвертому турі поступилися вдома Баварії, 2–4. Господарі пропустили чотири м’ячі до тридцять п’ятої хвилини, але в другому таймі вирішили попрацювати над престижем команди. Голік та Климент, що вийшли після перерви, організували другий гол. У підсумку чемпіон Чехії зрівнявся з мюнхенцями за багатьма показниками (удари 15–15, у ворота 6–8, небезпечні атаки 42–39). Каталонці на Камп Ноу мало не програли Інтеру, 3–3. Дубль Левандовські врятував синьо-гранатових від поразки.

Матч Вікторія Пльзень — Барселона дивитися онлайн, сторони зустрічалися в груповому етапі ЛЧ 2011/12. Цей двобій пройшов у Празі, оскільки Дусан Арена була на реконструкції. Одинадцять років тому червоно-сині залишилися в меншості вже на двадцять другій хвилині, після чого хет-трик Мессі допоміг іспанському гранду здобути розгромну перемогу, 4–0.

Господарі в чотирьох турах не набрали жодного очка у квартеті С. Колектив пропустив шістнадцять разів — це найгірший результат поряд із Рейнджерс. На шляху до групи чемпіон Чехії подолав три раунди кваліфікації. Вікторія вибила фінський ГІК (2–1, 5–0), молдавський Шериф (2–1, 2–1) та азербайджанський Карабах (0–0, 2–1). Бій Вікторія Пльзень — Барселона дивитись онлайн.

У першому колі клуб із Пльзені поступився на Камп Ноу, 1–5, Альянц Арені, 0–5, і вдома програв Інтеру, 0–2. Климент забив чотири м’ячі в шести поєдинках. Двадцятидев’ятирічний форвард проводить дебютний сезон у ЛЧ. Сікора набрав чотири бали за системою гол+пас (3+1) у восьми зустрічах. Раніше Ян зіграв чотири матчі в турнірі в складі празької Славії.

Барса здобула чотири очки. Підопічні Хаві залишили Мюнхен, 0–2, та Мілан, 0–1, без залікових пунктів. Вдома каталонці відзначилися вісім разів. На рахунку Левандовського — п’ять точних ударів. В активі Роберта дев’яносто один м’яч у ста десяти поєдинках Ліги чемпіонів. У. Дембеле забив гол і віддав два асисти. У француза двадцять результативних дій (10+10) у тридцяти восьми зустрічах турніру. Гра Вікторія Пльзень — Барселона дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.11.22 22:00. Червоно-сині в четвертому турі поступилися вдома Баварії, 2–4. Господарі пропустили чотири м’ячі до тридцять п’ятої хвилини, але в другому таймі вирішили попрацювати над престижем команди. Голік та Климент, що вийшли після перерви, організували другий гол. У підсумку чемпіон Чехії зрівнявся з мюнхенцями за багатьма показниками (удари 15–15, у ворота 6–8, небезпечн