0+

Спортінг — Айнтрахт

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 01.11.22 22:00.

Леви у четвертому турі знову поступилися Марселю – тепер уже в Лісабоні, 0-2. Зелено-білі догравали матч вдев'ятьох. За таких умов віцечемпіон Португалії не зміг загострювати ситуацію біля чужих воріт (два удари у площину, одинадцять небезпечних атак). Орли відкрили рахунок у лондонському поєдинку проти Тоттенгема вже на чотирнадцятій хвилині, але у підсумку очок не набрали, 2-3. Після закінчення ігрової години червоно-чорно-білі залишилися у меншості, але скоротили відставання.

Протистояння Спортінг — Айнтрахт дивитись онлайн, опоненти вперше вийдуть на поле стадіону Жозе Алваладе. Після чотирьох турів столичний клуб посідає третє місце у квартеті D (шість балів). У вересні банда здобула перемогу в Німеччині, 3-0, і обіграла шпорів перед рідними трибунами, 2-0. Вперше в історії леви стартували з двох вікторій у груповій стадії ЛЧ. На фініші першого кола Лісабонська команда поступилася Марселю на Велодромі, хоча відкрила рахунок на першій хвилині, 1-4.

Зелено-білі залишилися в меншості вже в середині першого тайму, що стало ключовим моментом матчу. Трінкау відзначився двічі. До поточного розіграшу форвард провів сім зустрічей у складі Барселони у ЛЧ 2020/21. В активі Едвардса та Паулінью гол+пас. В активі останнього – шість результативних дій у одинадцяти поєдинках ЛЧ (з урахуванням минулого сезону). Гра Спортінг - Айнтрахт дивитися онлайн.

Німці замикають квартет після чотирьох розіграшів (чотири очки). Серйозно програвши вдома Спортінгу, орли здолали Марсель у Франції, 1-0 і розписали у Франкфурті нічию з ТТХ, 0-0. Аліду забив у Лондоні перший м'яч у змаганні у дебютній зустрічі, з'явившись у середині другого тайму.

Автори голів на груповій стадії Д. Камада та Ліндстрем також до цього сезону не виступали у турнірі. Нагадаємо, що команда повернулася до Ліги чемпіонів через шістдесят три роки. У кампанії 1959/1960 німецький колектив дійшов до фіналу. Битва Спортінг — Айнтрахт дивитись онлайн.

Початок матчу: 01.11.22 22:00. Леви у четвертому турі знову поступилися Марселю – тепер уже в Лісабоні, 0-2. Зелено-білі догравали матч вдев'ятьох. За таких умов віцечемпіон Португалії не зміг загострювати ситуацію біля чужих воріт (два удари у площину, одинадцять небезпечних атак). Орли відкрили рахунок у лондонському поєдинку проти Тоттенгема вже на чотирнадцятій хвилині, але у підсумку очок