Реал Мадрид — Селтік
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 02.11.22 19:45.

Вершкові наприкінці матчу проти донецького Шахтаря уникли поразки у Варшаві, 1–1. Лос бланкос завдали сімнадцять ударів, але десять із них пройшли повз ворота. Чемпіон Іспанії очікувано частіше створював небезпечні атаки (93–29). Обручі не відстояли нічию в Глазго в поєдинку з РБ Лейпциг, 0–2. До сімдесят п’ятої хвилини рахунок не було відкрито. Господарі шістнадцять разів пробили по воротах і лише двічі влучили у ворота.

Бій Реал Мадрид — Селтік дивитися онлайн, опоненти зустрічалися в Іспанії ще у чвертьфіналі ЛЧ 1979/80. Тоді королівський клуб здобув упевнену перемогу, 3–0. Підопічні Анчелотті очолюють квартет F після чотирьох турів (десять очок). Галактікос пропустили два м’ячі і входять до п’ятірки команд групової стадії з найкращим захистом. У першому турі вершкові розгромили шотландський колектив на виїзді, 3–0, після чого обіграли вдома Ред Булл, 2–0, та Шахтар, 2–1. Лос бланкос забили шість із восьми голів у другому таймі.

В активі Вінісіуса три результативні дії (два точні удари та асист). Кроос віддав дві передачі. Тоні дебютував у ЛЧ ще в кампанії 2008/09. Німецький півзахисник провів у турнірі сто тридцять три матчі (одинадцять м’ячів, десять пасів). Родріго набрав 1+1. Бразилець відзначився одинадцять разів і в шести випадках здійснив асист у 31 зустрічі. Зустріч Реал Мадрид — Селтік дивитися онлайн.

Шотландці замикають квартет з одним очком. Команда пропустила дев’ять голів і входить до четвірки колективів із найгіршим захистом. Крім того, клуб із Глазго забив двічі — лише Рейнджерс та Копенгаген відзначаються рідше. У Польщі чемпіон Шотландії мав нагоду обіграти гірників, але підвела реалізація, 1–1. На початку жовтня обручі поступилися в Лейпцигу, 1–3.

Жота вразив ворота бугаїв у Німеччині. Для португальського форварда це перший точний удар у ЛЧ. Раніше нападник з’явився у двох матчах ЛЧ 2019/20 у складі Бенфіки. Розіграш Реал Мадрид — Селтік дивитись онлайн

Початок матчу: 02.11.22 19:45. Вершкові наприкінці матчу проти донецького Шахтаря уникли поразки у Варшаві, 1–1. Лос бланкос завдали сімнадцять ударів, але десять із них пройшли повз ворота. Чемпіон Іспанії очікувано частіше створював небезпечні атаки (93–29). Обручі не відстояли нічию в Глазго в поєдинку з РБ Лейпциг, 0–2. До сімдесят п’ятої хвилини рахунок не було відкрито. Господарі шістнадц