MGG 4.9
0+

Початок студії: 02.11.22 18:40.

Початок матчу: 02.11.22 19:45.

Гірники втратили перемогу над Реалом на останній доданій хвилині матчу в Польщі, 1–1. Помаранчево-чорні одинадцять разів пробили по воротах (два в площину воріт) і створили двадцять дев’ять небезпечних атак. Донецький клуб непогано тримав м’яч (сорок чотири відсотки, чотириста сімдесят вісім передач). Бики в Глазго дотиснули Селтік наприкінці зустрічі, 2–0. Вернер оформив гол+пас. Червоно-білі менше били (13–16), але удари були небезпечнішими (5–2 у ворітницю).

Бій Шахтар — РБ Лейпциг дивитися онлайн, опоненти закривають груповий етап у квартеті F. Підопічні Йовічевича після четвертого туру посідають третє місце (п’ять очок). Український гранд стартував у ЛЧ сенсаційною перемогою в Німеччині, де впевнено обіграв саксонців, 4–1. Через тиждень у Варшаві гірники не без успіху відстояли нічию з чемпіоном Шотландії, 1–1. На фініші першого кола оранжево-чорні поступилися Сантьяго Бернабеу, 1–2. У цьому матчі особливо старався Трубін — кіпер врятував представника УПЛ в одинадцяти епізодах. Загалом після чотирьох поєдинків в активі воротаря двадцять один сейв.

М’яч, пропущений від Реала в Польщі, став найпізнішим для ШД у єврокубках (п’ята додана хвилина). Мудрик узяв участь у чотирьох голах колективу із семи (два точні удари, два асисти). Минулого сезону Михайло провів сім зустрічей у ЛЧ. Зубков двічі відзначився у воротах вершкових. Олександр відіграв у турнірі двадцять п’ять поєдинків, переважно в складі Ференцвароша (3+4). Зустріч Шахтар — РБ Лейпциг дивитись онлайн.

Ред Булл набрав шість очок. Після неприємної домашньої поразки від Шахтаря на тренерському містку Розі замінив Тедеско. Уже під його керівництвом бики поступилися Бернабеу, 0–2, й обіграли Селтік на своєму полі, 3–1.

А. Сілва набрав чотири бали за системою гол+пас (2+2), а всього червоно-білі відзначилися шість разів. На рахунку португальця десять точних ударів та п’ять передач у двадцяти матчах Ліги чемпіонів у футболці саксонців та Порту. Розіграш Шахтар — РБ Лейпциг дивитись онлайн.

Початок студії: 02.11.22 18:40. Початок матчу: 02.11.22 19:45. Гірники втратили перемогу над Реалом на останній доданій хвилині матчу в Польщі, 1–1. Помаранчево-чорні одинадцять разів пробили по воротах (два в площину воріт) і створили двадцять дев’ять небезпечних атак. Донецький клуб непогано тримав м’яч (сорок чотири відсотки, чотириста сімдесят вісім передач). Бики в Глазго дотиснули Селтік