Челсі — Динамо Загреб
0+

Початок матчу: 02.11.22 22:00.

Аристократи в четвертому турі обіграли на Сан-Сіро Мілан, 2–0. Пенсіонери залишилися в більшості вже на вісімнадцятій хвилині і вже до перерви відзначилися двічі. Підопічні Поттера зробили сімсот дванадцять передач і завдали чотирнадцяти ударів. Чемпіон Хорватії уникнув поразки в домашньому матчі проти Зальцбурга, 1–1. Господарі чотирнадцять разів пробили по воротах, але лише в трьох випадках влучили в них.

Зустріч Челсі — Динамо Загреб дивитись онлайн, супротивники вперше вийдуть на поле Стемфорд Брідж. Бронзовий призер АПЛ очолює квартет Е після чотирьох зустрічей (сім очок). Лондонська команда пропустила два м’ячі і входить до п’ятірки учасників групового етапу з найкращим захистом. Столичний колектив відкрив євросезон поразкою на Максимірі, 0–1, потім удома розійшлися миром із чемпіоном Австрії, 1–1, та розгромили перед рідними трибунами Мілан, 3–0. Обамеянг забив два голи аристократів із шести. П’єр-Емерік повернувся до ЛЧ після п’ятирічної перерви. Раніше габонський форвард відзначився п’ятнадцять разів у тридцяти двох поєдинках турніру в складі дортмундської Боруссії. В активі Р. Джеймса один точний удар та пас. Захисник виступає в найпрестижнішому єврокубку четвертий рік поспіль (двадцять шість матчів). Стерлінг також набрав 1+1. Рахім провів у Лізі чемпіонів сімдесят вісім ігор (25+20). Зустріч Челсі — Динамо Загреб дивитись онлайн. Гра Челсі — Динамо Загреб дивитися онлайн.

Хорвати замикають квартет Е (чотири очки). Сині на шляху до групової стадії пройшли три раунди кваліфікації. Загребська команда вибила македонський Шкупі (2–2, 1–0), болгарський Лудогорець (2–1, 4–2) та норвезький Буде-Глімт (0–1, 4–1, овертайм).

У вересні столичний колектив несподівано здолав удома Челсі, 1–0, після чого поступився в Італії, 1–3, та Австрії, 0–1. Оршич забив п’ять м’ячів у десяти поєдинках, а Петкович відзначився тричі і віддав два асисти в аналогічній кількості матчів. Протистояння Челсі — Динамо Загреб дивитись онлайн.

Початок матчу: 02.11.22 22:00. Аристократи в четвертому турі обіграли на Сан-Сіро Мілан, 2–0. Пенсіонери залишилися в більшості вже на вісімнадцятій хвилині і вже до перерви відзначилися двічі. Підопічні Поттера зробили сімсот дванадцять передач і завдали чотирнадцяти ударів. Чемпіон Хорватії уникнув поразки в домашньому матчі проти Зальцбурга, 1–1. Господарі чотирнадцять разів пробили по ворота