Копенгаген — Боруссія Дортмунд
0+

, Футбол, Ліга чемпіонів, Європа

Початок матчу: 02.11.22 22:00.

Зустріч Копенгаген — Боруссія Дортмунд дивитися онлайн, опоненти перетиналися на Паркені в 1/16 фіналу КУЄФА 2001/02. Тоді гості здобули мінімальну перемогу, 1–0. Столичний колектив набрав лише два очки після чотирьох турів у квартеті G. Скандинавський клуб досі жодного разу не відзначився й залишається єдиним учасником групової стадії без голів. Чемпіон данської Суперліги стартував у четвертому раунді кваліфікації, де вибив турецький Трабзонспор (2–1, 0–0).

У вересні леви поступилися на Сігнал Ідуна Парк, 0–3, і розписали мирову із Севільєю на своєму полі, 0–0. Наприкінці першого кола міська команда була знищена Мансіті на Етіхад, 0–5. Таким чином, клуб не забиває в ЛЧ уже п’ять поєдинків поспіль. Бій Копенгаген — Боруссія Дортмунд дивитись онлайн.

Дортмундці мають в активі сім балів. У першій половині групового етапу джмелі з боєм програли підопічним Гвардіоли в Англії, 1–2, та розгромили андалусійців на виїзді, 4–1. Беллінгем продовжує феєрити. Дев’ятнадцятирічний футболіст узяв участь у п’яти голах чорно-жовтих із дев’яти (чотири точні удари, один асист). Геррейро, Ройс, Брандт, Мукоко та Рейна записали на свій рахунок по дві результативні дії.

Рафаель виступає в ЛЧ шість років поспіль (тридцять вісім поєдинків). Марко провів у турнірі п’ятдесят шість зустрічей, починаючи з розіграшу 2012/13 (двадцять два м’ячі, вісім асистів). Юліан вийшов у цьому змаганні сорок сім разів. Сімнадцятирічний Юссуфа вже з’являвся в шести іграх, а Джованні віддав чотири передачі в тринадцяти матчах. Протистояння Копенгаген — Боруссія Дортмунд дивитися онлайн.

Початок матчу: 02.11.22 22:00. Чемпіон Данії в четвертому турі розписав домашню нічию з Манчестер Сіті, 0–0. У середині першого тайму кіпер Грабара відбив пенальті, а за кілька хвилин леви залишилися в більшості. Міська команда за весь матч завдала всього одного удару в площину воріт. Чорно-жовті приймали Севілью, 1–1. Рівний поєдинок завершився логічною нічиєю. Зустріч Копенгаген — Боруссія Д