Атлетік — Атлетіко
0+

Початок матчу: 15.10.22 22:00.

У дев’ятому турі іспанської першості зійдуться в битві за важливі бали Атлетік та мадридський Атлетіко. В обох команд старт сезону був відносно успішним. Після шести раундів підопічні Ернесто Вальверде змогли закріпитися на четвертому рядку, що забезпечує пряме потрапляння до Ліги Чемпіонів наступного сезону. Вони здобули тринадцять очок, перемігши чотирьох суперників, й один раз завершили матч унічию.

Протистояння Атлетик — Атлетіко дивитися онлайн, сильнішим за команду з Більбао виявився Еспаньйол, той матч був програний із мінімальним рахунком. Наступні дві гри, з Ельче та Райо Вальєкано, закінчилися перемогами, причому матч у шостому колі навряд чи можна назвати легкою прогулянкою для червоно-білих.

Вже на п’ятій хвилині господарі почали поступатися — гол забив Трехо. Але на чотирнадцятій Вільямс обіграв опонентів і вразив ворота гостей, зрівнявши рахунок. На двадцять восьмій хвилині Сансет вивів басків уперед: отримавши передачу й перебуваючи в штрафному майданчику суперників, він завдав точного удару. На тридцять третій хвилині леви пішли у відрив завдяки голу Вільямса. Лише на вісімдесятій хвилині бджолам вдалося скоротити розрив — відзначився Фалькао. У гостей залишалося близько десяти хвилин, щоби забити ще раз та врятуватися від поразки, але цього не сталося, 3–2.

Протистояння Атлетік — Атлетіко дивитися онлайн, у шостому турі матрацники зійшлися з мадридським Реалом і поступилися, 1–2. Це стало другою поразкою в сезоні, раніше був програш Вільярреалу. Уже в першому таймі вершкові забезпечили собі перевагу у два м’ячі. Відіграти один вдалося лише на вісімдесят третій хвилині.

Кінцівка зустрічі була напруженою: Ермосо спочатку отримав одну, а потім і другу жовту картку та залишив поле, а вирівняти становище його партнери по команді так і не змогли. Чи візьме столичний клуб очки в матчі проти непростого суперника? Бій Атлетік — Атлетіко дивитися онлайн.

Початок матчу: 15.10.22 22:00. У дев’ятому турі іспанської першості зійдуться в битві за важливі бали Атлетік та мадридський Атлетіко. В обох команд старт сезону був відносно успішним. Після шести раундів підопічні Ернесто Вальверде змогли закріпитися на четвертому рядку, що забезпечує пряме потрапляння до Ліги Чемпіонів наступного сезону. Вони здобули тринадцять очок, перемігши чотирьох суперн