Еспаньйол — Вальядолід
0+

Початок матчу: 16.10.22 19:30.

Чим більше команди упускатимуть балів на старті, тим важче буде вибиратися з ями далі, адже протягом сезону накопичуються видалення та пошкодження, і кадрові проблеми не завжди дозволяють реалізувати стратегії, намічені тренерськими штабами. Поєдинок Еспаньйол — Вальядолід дивитися онлайн, біло-сині зуміли впоратися з Атлетік, але після цього поступився Севільї, 2–3, і Реал Сосьєдаду у виїзному матчі. Баски вийшли вперед на сімнадцятій хвилині завдяки голу Серлота. Але вже через дві гостям вдалося зрівняти рахунок — відзначився Експозіто. При цьому на перерву господарі поля все ж таки пішли переможцями: гол в активі Мендеса. У другому таймі більше ніхто забити не зумів, тож другий м’яч став вирішальним, 2–1, і приніс команді Іманоля Альгуасіля важливі три бали.

Сутичку Еспаньйол — Вальядолід дивитися онлайн, підопічні Пачети пройшли Альмерію з мінімальним рахунком, але в наступних іграх зазнали поразки від Жирони, 1–2, і Кадіса. Програш жовтого підводного човна став максимально прикрим, адже андалузці змогли забити на останніх секундах матчу: Негредо отримав пас у штрафному майданчику і в один дотик переправив м’яч у ворота.

Утім, статистика говорить про тотальну перевагу команди господарів поля. Так, біло-фіолетові завдали вісімнадцяти ударів, з яких у площину потрапило шість, але жоден так і не став гольовим. Бій Еспаньйол — Вальядолід дивитися онлайн.

Початок матчу: 16.10.22 19:30. Після шести турів Еспаньйол і Вальядолід опинилися в однаковій ситуації: обидва клуби змогли взяти по чотири бали й зайняти сімнадцяте та вісімнадцяте місця відповідно. Це вже нижня частина турнірної таблиці, де доводиться виборювати виживання. Зрозуміло, що сезон тільки-но розпочався, і до його завершення все може перевернутися з ніг на голову. Чим більше коман