Реал Мадрид — Барселона
MGG 5.8
0+

Початок матчу: 16.10.22 17:15.

Кожен матч між вершковими та синьо-гранатовими ― це справжня естетика футболу, від якої отримують задоволення не лише фанати обох клубів, а й нейтральні вболівальники, які надають перевагу гарному футболу. Немає сумнівів, що й цього разу футбол у виконанні обох команд принесе естетичне задоволення справжнім футбольним гурманам.

Протиборство Реал Мадрид — Барселона дивитися онлайн, з першого туру обидва клуби кинулися в боротьбу за лідерство в Ла Лізі. Після стартових ігор у мадридців вісімнадцять балів і перше місце, а в синьо-гранатових на два очки менше і друга позиція. Команда Карло Анчелотті ще не втратила жодного пункту.

У шостому колі на галактикос чекало ще одне дербі ― з Атлетіко. Білі вийшли вперед на вісімнадцятій хвилині — відзначився Родріго, а на тридцять шостій Вальверді подвоїв перевагу. Матрацники відіграли один гол лише на вісімдесят третій хвилині, але зрівняти цифри на табло так і не змогли.

Матч Реал Мадрид — Барселона дивитися онлайн, колектив Хаві Ернандеса лише один раз завершив гру внічию, після чого не знав ні рівностей, ні поразок. У шостому ранді Барса розправилася з Ельче. На чотирнадцятій хвилині Верду отримав пряму червону картку, після чого каталонцям стало легше тиснути на суперника. На тридцять четвертій хвилині рахунок відкрив Левандовський, а на сорок першій Депай подвоїв розрив.

На сорок п’ятій із поля видалили ще й Родрігеса. На початку другого тайму польський форвард оформив дубль, знявши всі питання в поєдинку. До фінального сувою голів більше не було. Хто ж підійде до одного із ключових поєдинків сезону в найкращій формі? Можна класико Реал Мадрид — Барселона дивитися онлайн.

Початок матчу: 16.10.22 17:15. Що може бути більш довгоочікуваним в іспанському футболі, ніж споконвічне протистояння двох зірок — мадридського Реала та Барселони. Щоразу принципові поєдинки між цими суперниками непередбачувані, тому і збирають багатомільйонні аудиторії телеглядачів у всьому світі. Кожен матч між вершковими та синьо-гранатовими ― це справжня естетика футболу, від якої отримую