Бетіс — Альмерія
0+

Початок матчу: 16.10.22 22:00.

Реал Бетіс чудово виступає в Ла Лізі сезону 2022–2023. Після шести турів підопічні Мануеля Пеллегріні поступилися лише раз мадридському Реалу. І то з мінімальним розривом, 1–2. У цілому нині форму команди можна оцінити відмінно.

Протистояння Бетіс — Альмерія дивитись онлайн, у матчі проти Жирони зелено-білі перемогли хоч і не без проблем, але досить впевнено, можна сказати, що зробили це на класі. Несподівано господарі поля пропустили першими. Швидкий гол уже на сьомій хвилині забив Мартінес після вдалої передачі від Гутьєрреса.

Але домінування червоно-білих тривало недовго. На чотирнадцятій хвилині Бернарду довелося порушувати правила, щоби не допустити взяття воріт. Зробив він це в штрафному майданчику, тож арбітр призначив пенальті, і на п’ятнадцятій хвилині Іглесіас успішно пробив одинадцятиметровий удар, зрівнявши рахунок на табло.

На двадцять другій хвилині покарали й самого тренера команди гостей: Мітчел отримав червону картку, і до кінця поєдинку команда залишилася без наставника. Скористалися цією перевагою господарі лише на сімдесят першій хвилині ― Іглесіас оформив дубль, точно пробивши з-за меж штрафного майданчика, 2–1.

Гру Бетіс — Альмерія дивитися онлайн, колектив Рубі виступає не так успішно. Після шести турів футболісти лише один раз святкували перемогу. Це був матч проти Севілії, який завершився із рахунком 2–1. Після цього були три поразки поспіль.

Сутичку з Мальоркою можна було звести до нічийного результату, але трохи не вистачило успіху. На двадцять п’ятій хвилині Маффео відпечатав ворота, і цей гол став вирішальним. Гості завдали дев’яти ударів, з яких три потрапили до воріт, але жоден не став результативним. Чи впораються андалузці з новим викликом? Зустріч Бетіс — Альмерія дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.10.22 22:00. Реал Бетіс чудово виступає в Ла Лізі сезону 2022–2023. Після шести турів підопічні Мануеля Пеллегріні поступилися лише раз мадридському Реалу. І то з мінімальним розривом, 1–2. У цілому нині форму команди можна оцінити відмінно. Протистояння Бетіс — Альмерія дивитись онлайн, у матчі проти Жирони зелено-білі перемогли хоч і не без проблем, але досить впевнено, мож