Райо Вальєкано — Хетафе
0+

Початок матчу: 14.10.22 22:00.

Райо Вальєкано після шести турів здобув лише дві перемоги, над Еспаньйолом та Валенсією, і займає дванадцятий рядок. Матч з Атлетік у шостому турі був напруженим і міг завершитись нічийним результатом, але підопічним Андоні Іраола трохи не вистачило потужності.

Протистояння Райо Вальєкано — Хетафе дивитися онлайн, поєдинок починався за сценарієм мадридців: уже на п’ятій хвилині голом відзначився Трехо. Але на чотирнадцятій Вільямс зрівняв рахунок своїм влучним ударом, а на двадцять восьмій господарі вийшли вперед — м’яч в активі Сансета, який отримав точну передачу від Беренгера в штрафному майданчику. На тридцять третій хвилині господарі поля вже почали йти у відрив — забив Ніко Вільямс після асиста Альвареса.

У другій половині бджоли намагалися хоча б скоротити розрив на табло. До воріт прорвався Камельйо й навіть зумів відправити круглого в сітку, але взяття не зарахували через положення поза грою. А на вісімдесятій хвилині відзначився Фількао, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму. Кінцівка гри була максимально насиченою, адже будь-якої миті гості могли добути трудову нічию, проте цього не сталося, 2–3.

Матч Райо Вальєкано — Хетафе дивитись онлайн, темно-сині мають сім балів після семи турів. Обігравши Реал Сосьєдад та Осасуну, підопічні Кіке Санчеса Флореса поступилися Вальядоліду на домашньому стадіоні. На двадцятій хвилині гості отримали право пробити пенальті, і Леон вдало реалізував цю можливість. Втім, уже за дев’ять хвилин господарі відігралися ― відзначився Майораль.

На тридцять першій Суарес вивів свою команду вперед. Через шість хвилин Леон оформив дубль, і на перерву футболісти пішли з нічийним результатом. Вирішальний гол на сорок дев’ятій хвилині забив Плано. На сімдесят третій хвилині господарі могли зрівняти рахунок, але Унал не реалізував пенальті. Підсумок матчу — 2:3. Дуель Райо Вальєкано — Хетафе дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.10.22 22:00. Райо Вальєкано після шести турів здобув лише дві перемоги, над Еспаньйолом та Валенсією, і займає дванадцятий рядок. Матч з Атлетік у шостому турі був напруженим і міг завершитись нічийним результатом, але підопічним Андоні Іраола трохи не вистачило потужності. Протистояння Райо Вальєкано — Хетафе дивитися онлайн, поєдинок починався за сценарієм мадридців: уже на