Торіно — Ювентус
0+

Початок матчу: 15.10.22 19:00.

Поєдинок Торіно — Ювентус дивитись онлайн, у ворота лідерів Серії А бики змогли забити гол, що вже є певним успіхом. Футболісти Лучано Спалетті вирішили не відкладати справу в довгу скриньку і з перших хвилин чітко окреслили, хто тут повноправний господар матчу. На шостій хвилині відзначився Андре Замбо-Ангісса, а на дванадцятій він оформив дубль, обігравши кількох суперників і точно пробивши по воротах з-за меж штрафного майданчика.

На тридцять сьомій хвилині Кварацхелія забив третій м’яч у протистоянні після асиста Зелінського. Попри повне домінування блакитних, ще до свистка на перерву Санабрія отримав можливість відзначитися, перехопивши круглого на межі штрафного майданчика, і тут же використав його, завдавши точного удару. У другому таймі результативних ударів не було, результат матчу ― 1–3. Бій Торіно — Ювентус дивитися онлайн, стара синьйора після восьми турів опинилася на сьомій позиції, і це явно не той результат, який задовольняє як самих гравців Массіміліано Алегрі, так і їхніх уболівальників. Очевидно, що чорно-білі прагнутимуть узяти бали в протиборстві з Торіно, командою, яку відверто важко віднести до топколективів Серії А. Однак, враховуючи, що зірковий клуб несподівано поступився скромному Монцу, важко гарантувати, що саме туринці будуть фаворитами в цій зустрічі. Дуель Торіно — Ювентус дивитися онлайн.

Початок матчу: 15.10.22 19:00. Торіно переміг лише в трьох матчах із восьми, проте ситуація в турнірній таблиці склалася так, що три вікторії та одна нічия дозволили команді взяти десять очок і зайняти десяту сходинку. Останнім часом справи в підопічних Івана Юрича відверто не надто. Команда поступилася три рази поспіль — Інтеру, Сассуоло та Наполі. Поєдинок Торіно — Ювентус дивитись онлайн, у