Аталанта — Сассуоло
0+

Початок матчу: 15.10.22 21:45.

Аталанта чудово стартувала в перших восьми турах сезону й після шести перемог і двох нічиїх здобула двадцять балів, посівши друге місце. На першому опинився Наполі з таким самим результатом, тому різниця між командами визначається вже за додатковими показниками.

Поєдинок Аталанта — Сассуоло дивитися онлайн, колектив Джана П’єра Гасперіні несподівано розійшовся миром із Кремонезе, 1–1, проте після цього здолав Рому та Фіорентіну. Долю матчу із фіалками визначив один єдиний гол, який на п’ятдесят дев’ятій хвилині забив Лукман. При цьому статистика свідчить, що саме гості переважали за ключовими показниками. Так, футболісти Вінченцо Італіяно шістдесят два відсотки ігрового часу володіли м’ячем і завдали шістнадцяти ударів по воротах суперника, але у ворота потрапило лише п’ять із них.

Голкіпер бергамців виконав п’ять бездоганних сейвів та врятував свою команду в ситуації, коли лінія захисту провалилася, і вже ніхто не міг допомогти. Цікаво, у якій формі тренер підвів свою команду до поєдинку проти непростого суперника? І як зіграють самі чорно-зелені? Цей клуб цього сезону виступає досить середньо.

Бій Аталанта — Сассуоло дивитись онлайн, після поразки від Удінезе, 1–3, сассуольцям вдалося завоювати по три бали в поєдинках із Торіно та Салернітаною. До речі, матч восьмого туру став тріумфальним для підопічних Алессіо Діонізі, адже вони розгромили опонентів із рахунком 5–0. На дванадцятій хвилині перший гол оформив Лор’янте, а на тридцять дев’ятій Пінамонті успішно реалізував пенальті.

У другій половині розгром гранатових продовжився, і Торстведт на п’ятдесят третій хвилині втретє вразив ворота суперників. Наприкінці матчу результативними ударами відзначиться Харруї та Антист. Яким буде рахунок у новому протистоянні? Дуель Аталанта — Сассуоло дивитись онлайн.

Початок матчу: 15.10.22 21:45. Аталанта чудово стартувала в перших восьми турах сезону й після шести перемог і двох нічиїх здобула двадцять балів, посівши друге місце. На першому опинився Наполі з таким самим результатом, тому різниця між командами визначається вже за додатковими показниками. Поєдинок Аталанта — Сассуоло дивитися онлайн, колектив Джана П’єра Гасперіні несподівано розійшовся м