Страсбур — Лілль
0+

Початок матчу: 14.10.22 22:00.

Синьо-білі в дев’ятому турі поступилися вдома Ренну, 1–3. У першому таймі скасували гол через офсайд, а з двадцять восьмої хвилини господарі грали в меншості. Власне, у клубу з Ельзасу поєдинок не задався із самого початку. Доги не змогли відібрати бали в Лор’яна на виїзді, 1–2. Навіть маючи чисельну перевагу останні пів години, боксери змогли лише зрівняти рахунок, але в підсумку пропустили другий м’яч. Червоно-сині завдали двадцяти ударів (чотири в площину) і створили дев’яносто дві небезпечні атаки.

Бій Страсбур — Лілль дивитися онлайн, сторони провели на Стад де ла Мено сім зустрічей із 2009 року. Противники обмінялися трьома перемогами, а в сезоні 2018/19 було зафіксовано нічию, 1–1. Расінг востаннє обіграв суперника на своєму полі в рамках Ліги 1 ще п’ять років тому, 3:0. Синьо-білі посідають лише дев’ятнадцяте місце з п’ятьма очками.

Цікаво, що колектив пропустив менше Монако чи Лор’яна, які входять до п’ятірки лідерів. Команда із Гранд-Есту залишається єдиним учасником Чемпіонату без перемог. Клуб із Нижнього Рейну забив сім м’ячів — тільки Аяччо та Ніцца відзначаються ще рідше. В активі Діалло чотири голи. Його точний удар завдав нічию з Нантом, 1–1. Зустріч Страсбур — Лілль дивитись онлайн.

Боксери знаходяться на восьмій позиції (тринадцять балів). У матчах за участю догів глядачі побачили тридцять п’ять точних ударів — другий показник після Монпельє. На рахунку Девіда шість м’ячів і два асисти Бамба набрав 3+3, а колишній захисник донецького Шахтаря Ісмаїлі відзначився двічі і віддав одну передачу.

Александро після переходу із Шавіша з’явився в трьох турах ще в серпні і вже більше місяця не залишає лаву запасних.

Ексфутболіст Ренна Мартен поки що не може закріпитися в основі. Жонас провів п’ять зустрічей, але максимум грав сорок п’ять хвилин. Уна одразу почав виходити в старті, як тільки перейшов із Наполі. Протистояння Страсбур — Лілль дивитись онлайн.

Початок матчу: 14.10.22 22:00. Синьо-білі в дев’ятому турі поступилися вдома Ренну, 1–3. У першому таймі скасували гол через офсайд, а з двадцять восьмої хвилини господарі грали в меншості. Власне, у клубу з Ельзасу поєдинок не задався із самого початку. Доги не змогли відібрати бали в Лор’яна на виїзді, 1–2. Навіть маючи чисельну перевагу останні пів години, боксери змогли лише зрівняти рахуно