Верона — Мілан
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 16.10.22 21:45.

Дуель Верона — Мілан дивитися онлайн, у мастифів були спроби зачепитися за очки в сутичці з Удінезе. У першому таймі Дойг відкрив рахунок на двадцять третій хвилині та вивів свою команду вперед. Однак на сімдесятій Бето зрівняв. Веронці могли б здобути хоча б один пункт у цій зустрічі, але на третій компенсованій хвилині чорно-білі забили вирішальний гол і здобули перемогу. Очевидно, що протистояння з Міланом буде ще важчим і взяти бали там буде значно важче.

Бій Верона — Мілан дивитися онлайн, червоно-чорні знаходяться у відносно хорошій формі. Після стартових турів команда посідає п’яте місце, має у своєму активі сімнадцять пунктів, і лише одного разу поступилася Наполі, лідеру чемпіонату. Після цієї поразки, 1–2, жителі півночі виправилися вже в наступній грі з Емполі.

У першому таймі голів не було, тож доля сутички вирішувалася в другому. На сімдесят дев’ятій хвилині колектив Стефано Піолі вийшов уперед — відзначився Ребіч. На другій компенсованій хвилині Байрама зрівняв, проте до фінального свистка міланці ще двічі встигли закинути м’яч у ворота, 3–1. Чи будуть скалігери легкою здобиччю для дияволів? Навряд це колектив, який змусить претендентів на чемпіонський титул втрачати бали. Поєдинок Верона — Мілан дивитись онлайн.

Початок матчу: 16.10.22 21:45. Після восьми турів Верона опинилася в зоні ризику. Команда Сальваторе Боккетті лише раз зуміла перемогти — матч із Сампдорією завершився з результатом 2–1. Ще дві гри було закінчено внічию. Сумарні п’ять балів дозволили клубу посісти лише вісімнадцяте місце і, звісно ж, жовто-сині робитимуть усе, щоби піднятися вище. Дуель Верона — Мілан дивитися онлайн, у масти