Трансляція: Севілья — Валенсія
0+

Севілья — Валенсія

Початок матчу: 18.10.22 20:00.

У сьомому турі андалусійці поступилися на своєму полі Атлетіко, 0–2. Нервіонці більше тримали м’яч і частіше створювали небезпечні атаки (65–41). У завершальній стадії матрацники діяли ефективніше (удари 14–20, у площину 3–6). Кажани розписали нічию з Еспаньйолом у гостях, 2–2. Помаранчеві відкрили рахунок на початку другого тайму, але зрештою ледве уникли поразки на дев’яносто шостій хвилині. Команду врятував гол Комерта, який починав зустріч на лавці запасних.

Протистояння Севілья — Валенсія дивитися онлайн, опоненти провели тринадцять матчів на полі червоно-білих із 2012 року. Господарі здобули дев’ять перемог (чотири поспіль). Остання нічия на Рамон Санчес Пісхуані зафіксована в сезоні 2014/15, 1–1. У попередніх чотирьох поєдинках чес забили один м’яч. Мінгіянці перебувають на сімнадцятому місці (п’ять очок). Відрив від зони вильоту становить лише один пункт. У семи іграх андалусійці здобули одну вікторію. Кармона набрав три бали за системою гол+пас (2+1), а всього команда відзначилася сім разів.

Після поразки в третьому турі ЛЧ від Дортмунда, 1–4, у клубі оголосили про звільнення Лопетегі. Заміна не змусила себе чекати — нервіонців вдруге очолив Сампаолі. Хорхе тренував Севілью в кампанії 2016/17, відпрацювавши лише рік за контрактом через пропозицію стати біля керма збірної Аргентини. Улітку фахівець покинув Марсель, у якому працював із початку 2021 року. Битва Севілья — Валенсія дивитися онлайн.

Валенсійці посідають п’яту позицію (тринадцять очок). Кажани входять до четвірки найрезультативніших учасників Прімери (чотирнадцять м’ячів). Гільямон віддав три асисти. До нинішнього сезону в захисника не було результативних передач на дорослому рівні.

Помаранчеві хочуть продовжити співпрацю з Гаєю. Клуб хоче пов’язати своє майбутнє з Хосе на найближчі п’ять років. Кіпер Еррерін, який виступав у саудівському Аль-Раєді, приєднався до чес на правах вільного агента. Зустріч Севілья — Валенсія дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.10.22 20:00. У сьомому турі андалусійці поступилися на своєму полі Атлетіко, 0–2. Нервіонці більше тримали м’яч і частіше створювали небезпечні атаки (65–41). У завершальній стадії матрацники діяли ефективніше (удари 14–20, у площину 3–6). Кажани розписали нічию з Еспаньйолом у гостях, 2–2. Помаранчеві відкрили рахунок на початку другого тайму, але зрештою ледве уникли поразки