Трансляція: Хетафе — Атлетік
0+

Хетафе — Атлетік

Початок матчу: 18.10.22 21:00.

Темно-сині в сьомому турі поступилися вдома Вальядоліду, 2–3. Міські пропустили на двадцять першій хвилині, але незабаром відзначилися двічі. Команда зі столичної провінції могла розписати нічию, але Унал у другому таймі не реалізував пенальті. Баски продовжують переможну ходу. Цього разу леви розгромили на Сан-Мамесі Альмерію, 4–0. Брати Вільямс забили по голу, віддавши один одному асист. Іньякі був близький до дублю, але взяття воріт скасували (офсайд).

Матч Хетафе — Атлетік дивитися онлайн, противники провели дев’ять матчів із 2013 року на Колісеумі. Найчастіше суперники розходилися миром. За останні дев’ять років господарі здобули перемогу тільки в сезоні 2018/19, 1–0. У семи випадках було забито максимум два м’ячі. У цьому проміжку клуб із передмістя Мадрида завдав два влучні удари в кампанії 2017/18, 2–2.

Підопічні Флореса набрали сім очок, посівши чотирнадцяте місце. Темно-сині пропустили п’ятнадцять разів — лише оборона Ельче діє ще гірше. Унал відзначився двічі та віддав передачу. У поточному розіграші Прімери Хетафе обіграв удома тільки Реал Сосьєдад, 2–1. Битва Хетафе — Атлетік дивитися онлайн. Баски продовжують дивувати. Червоно-білі перебувають у зоні ЛЧ (шістнадцять очок), поступившись тільки Еспаньйолу, 0–1. На рахунку левів шістнадцять точних ударів — це третій результат після Барси та Реал Мадрида. Також леви входять до четвірки команд із найкращим захистом (лише чотири пропущені). Н. Вільямс набрав п’ять балів за системою гол+пас (3+2), І. Вільямс і Беренгер — по чотири (3+1), а Сансет відзначився тричі.

Нагадаємо, що Атлетік став єдиним представником п’ятірки ліг, який зовсім не витрачав кошти на трансфери минулого літа. Це не завадило підопічним Вальверде показати блискучий старт. Червоно-білі забили по чотири м’ячі в перших двох виїзних матчах Ла Ліги. Гру Хетафе — Атлетік дивитися онлайн.

Початок матчу: 18.10.22 21:00. Темно-сині в сьомому турі поступилися вдома Вальядоліду, 2–3. Міські пропустили на двадцять першій хвилині, але незабаром відзначилися двічі. Команда зі столичної провінції могла розписати нічию, але Унал у другому таймі не реалізував пенальті. Баски продовжують переможну ходу. Цього разу леви розгромили на Сан-Мамесі Альмерію, 4–0. Брати Вільямс забили по голу, в