Ельче — Реал Мадрид
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 19.10.22 22:00.

Зелено-смугасті в сьомому турі впустили виїзну нічию з Райо Вальєкано на останніх хвилинах, відкривши рахунок у матчі, 1–2. Валенсійці двічі потрапили в площину, здійснили всього двісті чотирнадцять пасів (володіння двадцять вісім відсотків) і створили тридцять одну небезпечну атаку. Вершкові на Бернабеу не змогли здолати Осасуну, 1–1. Бензема не забив пенальті в другому таймі й незабаром відзначився, але гол скасували через офсайд. З двадцяти двох ударів лос бланкос чотири були прицільними.

Бій Ельче — Реал Мадрид дивитися онлайн, сторони провели лише п’ять зустрічей на стадіоні Мануель Мартінес Валеро, починаючи з кампанії 2013/14. Королівський клуб здобув чотири перемоги і в кожній вікторії забивав два м’ячі. Тільки в розіграші 2020/21 господарі уникли поразки, 1–1. Команда з Аліканте залишала поле без гола лише в Прімері 2014/15, 0–2. Серед футболістів галактикос Вінісіус двічі вражав ворота суперника, у Модріча один точний удар і передача.

Зелено-смугасті замикають турнірну таблицю Ла Ліги з одним пунктом. Захист валенсійців найслабший у Чемпіонаті (вісімнадцять пропущених). Це єдиний учасник іспанської першості, який усе ще не пізнав смаку перемоги в поточному сезоні. Єдиний бал Ельче завоював якраз удома, розписавши мирову з Альмерією в другому турі, 1–1. Протистояння Ельче — Реал Мадрид дивитися онлайн.

Реал лідирує в таблиці (дев’ятнадцять пунктів). Нічия з Осасуною стала першою втратою вершкових очок у нинішньому розіграші. Підопічні Анчелотті виграли всі чотири гостьові матчі в Прімері із загальним рахунком 11–4. Особливо важливою стала перемога в столичному дербі з Атлетіко, 2–1. Лос бланкос залишаються єдиною командою, яка досі не поступалася.

Вінісіус набрав шість балів за системою гол+пас у семи поєдинках (5+1), у Родріго — п’ять у п’яти зустрічах (3+2). Бензема та Вальверде відзначилися тричі і віддали по асисту, але Карім провів лише п’ять ігор. Поєдинок Ельче — Реал Мадрид дивитись онлайн.

Початок матчу: 19.10.22 22:00. Зелено-смугасті в сьомому турі впустили виїзну нічию з Райо Вальєкано на останніх хвилинах, відкривши рахунок у матчі, 1–2. Валенсійці двічі потрапили в площину, здійснили всього двісті чотирнадцять пасів (володіння двадцять вісім відсотків) і створили тридцять одну небезпечну атаку. Вершкові на Бернабеу не змогли здолати Осасуну, 1–1. Бензема не забив пенальті в