Трансляція: Альмерія — Жирона
0+

Альмерія — Жирона

Початок матчу: 20.10.22 20:00.

Андалусійці в сьомому турі значно поступилися Атлетиці в Більбао, 0–4. Чемпіон Сегунди не зміг нічого протиставити баскам (вісім ударів, два в площину, двадцять дві небезпечні атаки, володіння сорок один відсоток). Каталонці у видовищному матчі програли на своєму полі Реал Сосьєдаду, 3–5. Біло-червоні пропустили вже на восьмій хвилині, але на початку другого тайму навіть тимчасово вийшли вперед, 3–2. Господарі частіше загострювали ситуацію біля чужих воріт, але кіпер гостей Реміро врятував свою команду в п’яти епізодах.

Бій Альмерія — Жирона дивитися онлайн, суперники провели десять поєдинків на Хуегос Медітерранеос із 2011 року (до цього ніколи не перетиналися). Усі ці зустрічі проходили в рамках другого дивізіону. Андалусійці перемагали частіше, але за останні шість років чинний чемпіон Сегунди отримав лише одну вікторію. Три з попередніх шести матчів завершилися з результатом 0–0. Крім того, господарі не відзначалися в чотирьох із крайніх шести іграх.

Червоно-білі після семи турів набрали лише чотири очки. У команди одна з найслабших атакуючих ліній у Прімері (чотири забиті м’ячі). Наприкінці трансферного періоду колектив втратив свого провідного бомбардира Садіка — нігерійський нападник пішов на підвищення в Реал Сосьєдаді. У трьох стартових поєдинках Ла Ліги Умар відзначився двічі у футболці ексколективу. Зустріч Альмерія — Жирона дивитись онлайн.

Жирондинці на цьому етапі мають в активі сім балів. Каталонці десять разів вражали ворота суперників, і є одним із найрезультативніших клубів у другій половині Чемпіонату. Біло-червоні вже програли в чотирьох із семи зустрічах.

Форвард Нью-Йорк Сіті Кастельянос забив два голи. Стільки ж точних ударів записав до активу А. Мартінес. А. Гарсія віддав два асисти. На рахунку півзахисника вісім передач у ста матчах у складі Жирони в рамках першого та другого дивізіону. Протистояння Альмерія — Жирона дивитися онлайн.

Початок матчу: 20.10.22 20:00. Андалусійці в сьомому турі значно поступилися Атлетиці в Більбао, 0–4. Чемпіон Сегунди не зміг нічого протиставити баскам (вісім ударів, два в площину, двадцять дві небезпечні атаки, володіння сорок один відсоток). Каталонці у видовищному матчі програли на своєму полі Реал Сосьєдаду, 3–5. Біло-червоні пропустили вже на восьмій хвилині, але на початку другого тайму