Аталанта — Лаціо
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 23.10.22 19:00.

У дев’ятому турі Королева провінціалів упустила перемогу над Удінезе в гостях, хоча вела 2–0, 2–2. Муріель оформив гол+пас. Бергамо менше володіло м’ячем, але гостріше завершувало атаки (удари 9–10, у ворота 5–2). Малиновський вийшов на поле в середині другого тайму. Наприкінці матчу Руслан спробував забити далеким пострілом, але схибив. Римляни розгромили Фіорентіну у Флоренції, 4–0. Мілінкович-Савич віддав два асисти, а Іммобіле та Дзакканьї забили по голу і віддали передачу.

Зустріч Аталанта — Лаціо дивитися онлайн, супротивники провели дванадцять зустрічей із 2011 року в Емілії-Романьї. У цьому проміжку оробічі випереджають суперника за кількістю перемог. Гольова серія господарів триває десять поєдинків. У шести із семи попередніх іграх команди забили щонайменше чотири м’ячі. Підопічні Гасперіні посідають друге місце в таблиці (двадцять одне очко). Поряд із небесно-блакитними в Богині найкращий захист (п’ять пропущених). Королева разом із Наполі все ще не поступалася поточним розіграшем.

Копмайнерс набрав п’ять балів за системою гол+пас (4+1). Тін допоміг обіграти Торіно, 3–1, та Верону, 1–0. В активі О. Лукмана 3+1. Його точний удар приніс перемогу над Фіорентіною, 1–0. Нігерійський форвард проводить дебютний сезон у Серії А. Малиновський у дев’яти турах відзначився один раз і віддав передачу. У трьох попередніх зустрічах Руслан провів на полі лише сорок шість хвилин. Бій Аталанта — Лаціо дивитись онлайн.

Орлята вибороли двадцять пунктів і ділять третю позицію з Міланом та Удінезе. Столичний клуб забив двадцять один м’яч — лише Наполі відзначається найчастіше. В активі Іммобілі дев’ять результативних дій у дев’яти поєдинках (6+3), у Мілінковіча-Савіча — десять (3+7). Серб очолює список провідних помічників італійської першості.

Колишній півзахисник Верони Дзакканьї також дуже корисний у нинішньому розіграші (3+3). У чотирьох виїздах команда Саррі набрала вісім очок і тричі не пропустила. Гра Аталанта — Лаціо дивитись онлайн.

Початок матчу: 23.10.22 19:00. У дев’ятому турі Королева провінціалів упустила перемогу над Удінезе в гостях, хоча вела 2–0, 2–2. Муріель оформив гол+пас. Бергамо менше володіло м’ячем, але гостріше завершувало атаки (удари 9–10, у ворота 5–2). Малиновський вийшов на поле в середині другого тайму. Наприкінці матчу Руслан спробував забити далеким пострілом, але схибив. Римляни розгромили Фіорент