Рома — Наполі
0+

, Футбол, Італія

Початок матчу: 23.10.22 21:45.

У восьмому турі вовки здобули вольову перемогу на Джузеппе Меацца, 2–1. Жовто-червоні могли поступатися 0–2 до тридцятої хвилини, але гол Джеко не зарахували. Підопічні Моурінью завдали лише три удари в площину і створили дев’ятнадцять небезпечних атак, але Інтер також не міг похвалитися великою кількістю моментів. Партенопійці на своєму полі обіграли Торіно завдяки дублю Ангісси, 3–1. Блакитні забили всі м’ячі до перерви.

Зустріч Рома — Наполі дивитися онлайн, вони провели одинадцять матчів із 2013 року в столиці. Господарі здобули шість перемог, але за останні шість років джаллороссі виграли тільки в грі сезону 2019/20, 2–1. У попередніх шести поєдинках гості в чотирьох випадках виявилися сильнішими. У трьох із п’яти останніх матчах на Олімпіко вовки навіть не відзначалися. Жовто-червоні замикають провідну п’ятірку чемпіонату, набравши шістнадцять очок.

Дібала взяв участь у шести голах команди (чотири точні удари, два асисти), Абрахам — у трьох (2+1). У клубі планують продовжити співпрацю з Матічем і Залевскі. Захисник Аякса Тімбер може перебратися до Риму — Моурінью хоче бачити футболіста в складі свого колективу. Також джаллороссі вивчають можливість підписання Маліновського на безоплатній основі. Битва Рома — Наполі дивитися онлайн.

Сині очолюють таблицю (двадцять очок). У партенопійців найкраща атака в турнірі (вісімнадцять м’ячів). Тільки Лечче, 1–1, і Фіорентіні, 0–0, вдалося відібрати бали в матчах проти оновленої команди. Кварацхелія записав на свій рахунок шість результативних дій (5+1), Зеліньскі — п’ять (1+4), Ангісса — чотири (2+2). Блакитні готують нову угоду для Ді Лоренцо й Мерета. Новачок кампанійців Сімеоне повідомив в інтерв’ю, що хотів би зіграти на Чемпіонаті світу в Катарі, але він навіть не отримав виклик до збірної Аргентини, хоча забив у минулому сезоні Серії А сімнадцять голів. Матч Рома — Наполі дивитися онлайн.

Початок матчу: 23.10.22 21:45. У восьмому турі вовки здобули вольову перемогу на Джузеппе Меацца, 2–1. Жовто-червоні могли поступатися 0–2 до тридцятої хвилини, але гол Джеко не зарахували. Підопічні Моурінью завдали лише три удари в площину і створили дев’ятнадцять небезпечних атак, але Інтер також не міг похвалитися великою кількістю моментів. Партенопійці на своєму полі обіграли Торіно завдя