MGG 3.7
0+

, Футбол, Іспанія

Початок матчу: 22.10.22 22:00.

У восьмому турі вершкові здолали Хетафе на Колозеумі завдяки голу на третій хвилині, 1–0. Родріго міг зняти всі питання щодо переможця в другому таймі, але його гол не зарахували (офсайд). У Луніна на воротах було небагато роботи (два сейви). Лос бланкос завдали дев’ятнадцяти ударів (одинадцять повз) і здійснили сімсот сорок пасів. Андалусійці розписали вдома нічию з Більбао, 1–1. Червоно-білі вийшли вперед на четвертій хвилині. Нервіонці значно рідше створювали небезпечні атаки (33–65). Бій Реал Мадрид — Севілья дивитись онлайн, опоненти провели одинадцять матчів на Бернабеу з 2013 року. У цьому проміжку господарі перемагали у всіх випадках, окрім сезону 2020/21, 2–2. Тринадцять зустрічей поспіль королівський клуб забиває гостям щонайменше два м’ячі. Остання вікторія андалусійців у Мадриді була ще в розіграші 2008/09, 4–3. Підопічні Анчелотті впевнено очолюють таблицю Прімери після восьми турів (двадцять два очки). Поки тільки Осасуні вдалося відібрати бали в галактикос, 1–1. Вершкові відзначилися дев’ятнадцять разів — другий показник після Барселони.

В активі Родріго п’ять результативних дій у шести поєдинках (три точні удари, два асисти). Бензема та Вальверде набрали 3+1. Вінісіус забив п’ять голів та віддав передачу. Лунін провів уже другий матч у нинішній Ла Лізі та вперше не пропустив. В активі українського кіпера дев’ять ігор в іспанській першості з кампанії 2018/19. Зустріч Реал Мадрид — Севілья дивитися онлайн.

Нервіонці здобули лише шість очок і борються з наслідками провального старту під керівництвом екстренера Лопетеги. Андалусійці здобули лише одну перемогу у восьми турах. О.Торесс відзначився тричі в шести зустрічах.

Кармона взяв участь у трьох гольових атаках (два точні удари та пас). У чотирьох виїздах червоно-білі зібрали чотири бали. Футболісти здолали Еспаньйол, 3–2, і розійшлися миром із Вільярреалом, 1–1. Розіграш Реал Мадрид — Севілья дивитися онлайн.

Початок матчу: 22.10.22 22:00. У восьмому турі вершкові здолали Хетафе на Колозеумі завдяки голу на третій хвилині, 1–0. Родріго міг зняти всі питання щодо переможця в другому таймі, але його гол не зарахували (офсайд). У Луніна на воротах було небагато роботи (два сейви). Лос бланкос завдали дев’ятнадцяти ударів (одинадцять повз) і здійснили сімсот сорок пасів. Андалусійці розписали вдома нічию