Лаціо — Салернітана
0+

Початок матчу: 30.10.22 19:00.

Біло-блакитні в десятому турі розійшлися миром з Удінезе на Олімпіко, 0–0. У рівній грі команди не мали багато моментів, щоби відкрити рахунок. Орли пробили вісім разів по воротах і лише тричі влучили у ворота. Темно-червоні очікувано поступилися Інтеру на Джузеппе Меацца, 0–2. Морські ковзани створили лише двадцять дві небезпечні атаки. Половина ударів пройшли повз ціль (чотири з восьми).

Гра Лаціо — Салернітана дивитися онлайн, сторони провели лише два матчі в Римі з 1999 року. В обох випадках господарі оформили упевнені перемоги (6–1, 3–0). Минулого сезону Педро оформив гол+пас за п’ять хвилин у першому таймі. Підопічні Саррі ділять п’яте місце в таблиці з Удінезе (двадцять одне очко). Бьянкочелесті пропускають найменше. Крім того, столичний клуб займає другий рядок серед найрезультативніших команд Чемпіонату. Іммобіле відзначився шість разів і віддав три передачі. Чіро входить до четвірки провідних бомбардирів Серії А.

Мілінкович-Савич набрав десять балів за системою гол+пас (3+7). Сербський півзахисник є найкращим асистентом змагання. Президент Лаціо має намір залишити одного з лідерів у команді, оцінюючи його трансферну вартість у сто двадцять мільйонів євро. Раніше з’являлася інформація про інтерес до гравця МЮ. В активі Дзакканьї три м’ячі та три передачі. Бій Лаціо — Салернітана дивитись онлайн.

Морські ковзани займають дванадцятий рядок (десять очок). Форвард Вільярреала Діа взяв участь у половині голів гранатових (4+2). Легенда Баварії Рібері завершив кар’єру. Минулого сезону вінгер приєднався до темно-червоних і трьома асистами зробив внесок у збереження прописки в елітному дивізіоні. Цього сезону травми завадили Франку насолодитися улюбленою грою. У серпні він з’являвся на полі в 1/32 фіналу Кубка Італії та провів тридцять сім хвилин у матчі першого туру проти Роми, 0–1. Розіграш Лаціо — Салернітана дивитися онлайн.

Початок матчу: 30.10.22 19:00. Біло-блакитні в десятому турі розійшлися миром з Удінезе на Олімпіко, 0–0. У рівній грі команди не мали багато моментів, щоби відкрити рахунок. Орли пробили вісім разів по воротах і лише тричі влучили у ворота. Темно-червоні очікувано поступилися Інтеру на Джузеппе Меацца, 0–2. Морські ковзани створили лише двадцять дві небезпечні атаки. Половина ударів пройшли по