Монца — Болонья
0+

Початок матчу: 31.10.22 21:45.

Бріанцолі в десятому турі поступилися на виїзді Емполі, пропустивши єдиний м'яч на одинадцятій хвилині, 0-1. Біло-червоні частіше створювали небезпечні атаки (82-26), пробивали по воротах (16-11) та мали територіальну перевагу. Хорти в гостях завдали клопоту Наполі, 2-3. А. Камбьясо віддав два асисти. Фельсінеї завдали шістнадцяти ударів, але тільки тричі влучили в площину воріт. Кіпер Скорупський записав до активу вісім сейвів.

Бій Монца — Болонья дивитись онлайн, сторони ніколи не стикалися. Дебютант Серії А посідає чотирнадцяте місце в таблиці (десять очок). Команда з передмістя Мілана лише раз розписала нічию. Півзахисник Інтера Сенсі відзначився двічі. Футболіст Арсеналу Марі став однією із жертв поножів'я, яке божевільний влаштував у супермаркеті. Одна людина померла від отриманих поранень, ще троє перебувають у тяжкому стані. Раніше Берлусконі заявив, що буде втручатися в роботу тренерського штабу, оскільки знає, як досягати успіху у футболі після періоду правління в Мілані. Захисник донецького Шахтаря Марлон втратив місце в основі. Орендований гравець провів лише сорок п'ять хвилин в останніх трьох турах. Зустріч Монца — Болонья дивитись онлайн.

Хорти перебувають на сімнадцятому рядку (сім очок). Арнаутович забив шість із десяти голів червоно-синіх. Марко входить до четвірки провідних бомбардирів Чемпіонату. Раніше форвард встановив рекорд за кількістю поєдинків у складі збірної Австрії (сто чотири). Нагадаємо, що в середині вересня хортів очолив Мотта, який раніше працював зі Спецією.

Під керівництвом Тьяго фельсінеї зіграли чотири матчі та набрали лише один бал, розписавши нічию з іншим аутсайдером Серії А – Сампдорією, 1-1. Утім, у цьому проміжку клуб з Емілії-Романьї відвідував Ювентус та Наполі, де складно набирати очки будь-якій команді. Матч Монца — Болонья дивитись онлайн.

Початок матчу: 31.10.22 21:45. Бріанцолі в десятому турі поступилися на виїзді Емполі, пропустивши єдиний м'яч на одинадцятій хвилині, 0-1. Біло-червоні частіше створювали небезпечні атаки (82-26), пробивали по воротах (16-11) та мали територіальну перевагу. Хорти в гостях завдали клопоту Наполі, 2-3. А. Камбьясо віддав два асисти. Фельсінеї завдали шістнадцяти ударів, але тільки тричі влучили